Crusaders of Stromgarde
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

(PvE) DPS waroj ocami Anusika

+3
Savior
Port
Abracadaver
7 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

(PvE) DPS waroj ocami Anusika Empty (PvE) DPS waroj ocami Anusika

Odoslať  Abracadaver St 14 január 2009 - 17:02

Zaklad kvalitneho PvE dps waroja spociva v dobre zvolenych talentoch.
Viac ako polovica dmg pochadza z meele (bielej) dmg(cca 50-60%), co znamena, ze equip hra tiez velmi dolezitu ulohu. Zvysok dmg pochadza z abilit ako su Bloodthirst(talent), Whirldwind a Execute.

Snad najcastie pokladana otazka sa tyka a nazory sa casto rozchadzaju ohladom primarnych statov.
Warrior pre svoju existenciu potrebuje silu,staminu a agilitu. Ako dps warrior vsak dmg dostavat nebudete, tak na staminu mozte s cistym svedomim zabudnut. Ostavaju teda agilita a sila, pricom sila pridava AP (attack power) a agilita critical chance.
Vseobecne plati AP>crit
Avsak talent flury sa aktivuje po crite, cize optimalna crit chance sapohybuje okolo 30-35%. Dalej sa naozaj neoplati boostit. Aj ked je zname, ze crit da viac rage, ako dps war s rageom problem mat nebudete, hlavne vdaka CD na blooodthirst a WW. Cim viac ma warrior AP tym vacsiu okamzitu dmg dava a tym vacsie criticaly ma. Kdezto s mensou dmg a vacsim criticalom da o nieco mensiu dmg. Critical na 30-35%(v berserk stance) treba mat prave pre talent flury. cca kazdy treti hit je critical, cize flury mate na sebe takmer neustale. Pre vacsie AP odporucam zvysit efektivitu BS (battle shout) talentom.

Druha a velmi podstatna vec, je ovladanie svojho warriora.
Treba na sebe neustale drzat BS a rampage. Obe pridavaju AP a to vo velkych cislach Wink. V raide treba od paladina pytat BoM, taktiez velmi pekne cislo pridavajuce AP. BS trva 2 minuty, s talentom 3. Osobne si myslim, ze talent na 3 minuty sa hodi akurat tak do PvP, kedze zvysuje aj vzdialenost na ktoru ma ucinok. V raide mate dostatok rage (ak nie mate bloodrage-instatnt 10rage+10 kazdu sekundu po dobu 10s) na to aby ste pouzili BS pred tym ako vam spadne. Tak isto si treba davat pozor na rampage. Ked pada, to znamena ze ma uz len 5s a menej, treba nahodit znova. Toto si treba vsimat, pre co najefektivnejsie vyuzitie dps. Ak je vela rage a threat to dovoli, da sa pouzivat popri BT a WW aj heroic strike, pre dalsie navysenie dps. Ak je rageu naopak malo, tak ked target dodgne tak sa da prehodit do battle stance hodit overpower a nasledne je dostatok rage na BT tak rovno aj to a samozrejme spat do berserk stance.

Ako dps s platovym brnenim, ma warrior tiez defenzivne povinnosti. Vdaka interceptu sa dokaze takmer okamzite presunut k dalsiemu cielu, ktory attackuje healera, alebo ineho clena skupiny v cloth brneni. Minule sa mi podarilo takto zachranit Garsiu Smile zbieral tainted core a jedna rana by ho zlozila no intercept, taunt medzi tym som prehodil na stit a po 4 ranach som to dostal ja, ale hlavne ze garsia mohol zbierat dalej... Treba byt velmi vsimavy, pretoze warrior dps nie je len o maximalnej dmg...


Naposledy upravil Anusik dňa St 28 január 2009 - 12:39, celkom upravené 1 krát.
Abracadaver
Abracadaver
Wtfskillhordesmashermegaspammer
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 673
Age : 37
Registration date : 26.08.2008

Návrat hore Goto down

(PvE) DPS waroj ocami Anusika Empty Re: (PvE) DPS waroj ocami Anusika

Odoslať  Port Št 22 január 2009 - 15:41

kde to je???
Port
Port
Admin
Admin

Počet príspevkov : 1994
Age : 40
Location : Zvolen-Nitra
Registration date : 17.03.2008

Návrat hore Goto down

(PvE) DPS waroj ocami Anusika Empty Re: (PvE) DPS waroj ocami Anusika

Odoslať  Savior Št 22 január 2009 - 21:54

j a DPS bude vyssie ak to nic nahradis napr heroic strikom Smile
Savior
Savior
Forum killer
Forum killer

Počet príspevkov : 455
Age : 34
Registration date : 12.04.2008

Návrat hore Goto down

(PvE) DPS waroj ocami Anusika Empty Re: (PvE) DPS waroj ocami Anusika

Odoslať  Abracadaver St 28 január 2009 - 12:40

tu to je Smile
Abracadaver
Abracadaver
Wtfskillhordesmashermegaspammer
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 673
Age : 37
Registration date : 26.08.2008

Návrat hore Goto down

(PvE) DPS waroj ocami Anusika Empty Re: (PvE) DPS waroj ocami Anusika

Odoslať  Port Po 9 február 2009 - 9:00

Toš som zistil, že heroick furry nejde, takze si dnes takto upravim build. co poviete?

http://www.wowhead.com/?talent=LVMcZ0E0oybu0eRizVo
Port
Port
Admin
Admin

Počet príspevkov : 1994
Age : 40
Location : Zvolen-Nitra
Registration date : 17.03.2008

Návrat hore Goto down

(PvE) DPS waroj ocami Anusika Empty Re: (PvE) DPS waroj ocami Anusika

Odoslať  Stitonos Po 9 február 2009 - 11:01

Jaj, to je blbé, ale nevím, jestli kvůl tomu zas budu resetovat talenty, třeba ho spraví Smile

Jedu tenhle build:
http://www.wowhead.com/?talent=LA0b0fhZhxb0E0ubeRVkAo

Pokud by Heroic fury dlouho nešel, tak ten jeden bodík hodím do Anger management.

Jinak tenhle build je z wowwiki a je převzatý z Armory: http://www.talentchic.com/Warrior, potažmo http://www.talentchic.com/Fury/Warrior. Dal jsem si ten nejoblíbenější build, akorát je tam ta změna Anger management-Heroic fury a 1 bod jsem přesunul z Iron will do Deflection.
Stitonos
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1917
Registration date : 30.07.2008

Návrat hore Goto down

(PvE) DPS waroj ocami Anusika Empty Re: (PvE) DPS waroj ocami Anusika

Odoslať  Port Po 9 február 2009 - 12:57

Dost pekny build. skoda ze ho ese nemozes mat cely. Ja som si trocha zapvpckaril. Furious attacks je pekny talent. a za 2 boty je z teba hned slusny pvpckar.
Port
Port
Admin
Admin

Počet príspevkov : 1994
Age : 40
Location : Zvolen-Nitra
Registration date : 17.03.2008

Návrat hore Goto down

(PvE) DPS waroj ocami Anusika Empty Re: (PvE) DPS waroj ocami Anusika

Odoslať  Stitonos Po 9 február 2009 - 14:11

Port napísal:Dost pekny build. skoda ze ho ese nemozes mat cely. Ja som si trocha zapvpckaril. Furious attacks je pekny talent. a za 2 boty je z teba hned slusny pvpckar.

Jj, koukal jsem na to, že to máš trochu švihnuté PvP Smile

No protože nemám obouručky, tak ho mám vlastně de facto celý, protože v Arms nemám 2H spec. a pak nemám Titans grip a unending Fury. A poslední bodík jsem sebral z Bloodsurge. Zatím jsem ale ještě nezkoušel, kolik dám dmg. Dost mě ale štve, že nelze dosáhnout na Sweeping strike Mad O jeden bodík, grrr.
Stitonos
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1917
Registration date : 30.07.2008

Návrat hore Goto down

(PvE) DPS waroj ocami Anusika Empty Re: (PvE) DPS waroj ocami Anusika

Odoslať  Port Po 9 február 2009 - 14:37

nj spravili to tak umyselne
Port
Port
Admin
Admin

Počet príspevkov : 1994
Age : 40
Location : Zvolen-Nitra
Registration date : 17.03.2008

Návrat hore Goto down

(PvE) DPS waroj ocami Anusika Empty Re: (PvE) DPS waroj ocami Anusika

Odoslať  Stitonos Po 9 február 2009 - 21:12

Jó, budu mít zase Sweeping strike a budu ci moct dopředu sehnat 2H meče za honory lol!
Stitonos
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1917
Registration date : 30.07.2008

Návrat hore Goto down

(PvE) DPS waroj ocami Anusika Empty Re: (PvE) DPS waroj ocami Anusika

Odoslať  Port Po 9 február 2009 - 21:16

muehehe xD
Port
Port
Admin
Admin

Počet príspevkov : 1994
Age : 40
Location : Zvolen-Nitra
Registration date : 17.03.2008

Návrat hore Goto down

(PvE) DPS waroj ocami Anusika Empty Re: (PvE) DPS waroj ocami Anusika

Odoslať  Broxymo Po 9 február 2009 - 22:22

A ja si zase nafarmím na 2H sekeru geek
Ano,off topic,som predsa len paladin elephant Twisted Evil

Broxymo
Wtfskillhordesmashermegaspammer
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 599
Registration date : 14.04.2008

Návrat hore Goto down

(PvE) DPS waroj ocami Anusika Empty Re: (PvE) DPS waroj ocami Anusika

Odoslať  Anonymný Po 16 február 2009 - 17:15

Mam len 1 poznamku a ta sa tyka ability Intervene. Warrov, ktori ju pouzivaju, by som vedel spocitat na prste 1 ruky... Zoznamte sa s nou, uzitocna nielen do pve, ale aj pvp.

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

(PvE) DPS waroj ocami Anusika Empty Re: (PvE) DPS waroj ocami Anusika

Odoslať  Stitonos Po 16 február 2009 - 17:32

Kathleen napísal:Mam len 1 poznamku a ta sa tyka ability Intervene. Warrov, ktori ju pouzivaju, by som vedel spocitat na prste 1 ruky... Zoznamte sa s nou, uzitocna nielen do pve, ale aj pvp.

Nedávno jsme se s ní seznámili velmi detailně a to když někdo kliknul v BF(h) na mříže. Kombinace mág dá blink, warrioři intervene, přitáhnou moba, druid dá charge, priest nabere aggro, je zabit, druid ho ressne na druhé straně prostě nemá chybu lol!

Ale zdá se mi nějaké buglé, podle popisu by měl ještě následovat útok na moba útočícího na postavu, na kterou jsem dal Intervene a to se neděje. Navíc Intervene nejde použít ve fury, takže ho de facto nemám jak využívat.
Stitonos
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1917
Registration date : 30.07.2008

Návrat hore Goto down

(PvE) DPS waroj ocami Anusika Empty Re: (PvE) DPS waroj ocami Anusika

Odoslať  Anonymný Po 16 február 2009 - 18:28

Stitonos napísal:
...Ale zdá se mi nějaké buglé, podle popisu by měl ještě následovat útok na moba útočícího na postavu, na kterou jsem dal Intervene a to se neděje. ...

Podla popisu 1. útok, ktorý by mal ist na postavu, ktoru si intervenoval, pojde do teba.

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

(PvE) DPS waroj ocami Anusika Empty Re: (PvE) DPS waroj ocami Anusika

Odoslať  Stitonos Po 16 február 2009 - 18:32

Jaj, už jsem to asi dlouho nečetl, díky Smile
Stitonos
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1917
Registration date : 30.07.2008

Návrat hore Goto down

(PvE) DPS waroj ocami Anusika Empty Re: (PvE) DPS waroj ocami Anusika

Odoslať  Abracadaver Ut 17 február 2009 - 11:24

Tato abilita je vsak skor pre tanka Smile ja ju nevyuzivam, kedze bola bugla tak ze isiel uder odo mna na postavu spoluhraca Very Happy
Abracadaver
Abracadaver
Wtfskillhordesmashermegaspammer
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 673
Age : 37
Registration date : 26.08.2008

Návrat hore Goto down

(PvE) DPS waroj ocami Anusika Empty Re: (PvE) DPS waroj ocami Anusika

Odoslať  Port Ut 17 február 2009 - 11:27

to bolo ale uz dost davno. Dokonca uz netreba ani targetnut priatelskeho hraca. staci mat v targete moba moba
Port
Port
Admin
Admin

Počet príspevkov : 1994
Age : 40
Location : Zvolen-Nitra
Registration date : 17.03.2008

Návrat hore Goto down

(PvE) DPS waroj ocami Anusika Empty Re: (PvE) DPS waroj ocami Anusika

Odoslať  Stitonos Ut 24 február 2009 - 11:52

Hele, fakt funguje Taunt na pety? Narazil jsem teď na Valhalle na fun příspěvek, že to funguje na všechny hráče, ale pak tam někdo hodil nějaký zkopírovaný text, že je dobré dát třeba taunt, když jde hunterův pet do heala, dát mu harmstring a i když ho pak hunter pošle zpět na heala, tak heal získá nějaký ten čas k dobru.
Stitonos
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1917
Registration date : 30.07.2008

Návrat hore Goto down

(PvE) DPS waroj ocami Anusika Empty Re: (PvE) DPS waroj ocami Anusika

Odoslať  Kaeldan St 27 apríl 2011 - 13:27

Kaeldan napísal:no me wow jakoze jeste celkem bavi, rogue je velmi zabavny dps, paladin zabavny dps i tank, warrior zabavny pvpckar Smile ted jsem mu zkusil misto sec spec prot hodit fury po dlouhe dobe zas...a musim rict, ze me to zdaleka nelaka tak jako arms...nicmene - vcera a dnes jsem porovnaval PvE dps arms a fury...a se mnou vytvorenymi PvE arms a PvE fury talenty byl arms vyrazne silnejsi, cca o 500 dps completely unbuffed...takze bud bych potreboval od nejakeho zkuseneho furyho poradit s rotaci, jelikoz jsem treba jen neschopnej(v talentech to imo neni, jelikoz je mam prakticky totozne s drtivou vetsinou fury warru co jsem koukal na armory), abych to ozkousel jeste jednou, nebo pro me bude pve arms jasna volba do secondary spec, jednak to na valhalle nikdo nehraje, vsichni chodi v pvp, druhak bonus pro raid dava tez(+4% physical dmg sice neni tak slavne jako +5%crit pro melee od furyho, ale crit obvykle byva, fury warru je mnoho, zatimco tento bonus ne) a dotretice se zda lepsi dps nez fury Smile

rotoval jsem v podstate bloodthirst s nejvyssi prioritou a whirlwind jako druhy, kdykoli byly ability z cooldownu, prokladal jsem to prakticky na kazdem uderu heroic strikem a rage jsem si udrzoval stridanim bers rage a blood rage...death wish a recklessnes jsem samozrejme pouzival na kazdem cd...poradte mi nekdo zkusenejsi Smile je to tak spravne? Delal jsem neco spatne? Proc mel ten fury tak nizke dps? Rozdil byl opravdu markantni, vzhledem k tomu ze jsem to testoval zcela bez buffu. Jsem si 1000% jisty, ze talenty to nebyly, mam je v podstate totozne jako kazdy dobry fury warr na valhalle...bylo to mereno samozrejme na single targetu, jelikoz to je oc usiluji, bossfighty...plosneni trashe a honeni ega na tom me ofc nezajima Smile arms samozrejme neni tak dobry aoe dmger, ale ma thunder clap a bladestorm na kazdem cooldownu ve finale udela behem tech nekolika sekund jen o 1 whirlwind mene jako u furyho whirlwind na kazdem cd(whirl - 10s cd, bladestorm 1:15 cd)...tudiz arms dokaze zaplosnit, akorat to ma koncentrovane do nekolika vterin, coz je nekdy vyhoda, nekdy naopak...takze ani tam nemam uz z vlastni zkusenosti s arms aoe v raidech obavu
Kaeldan
Kaeldan
Závislák
Závislák

Počet príspevkov : 393
Age : 34
Registration date : 24.07.2009

Návrat hore Goto down

(PvE) DPS waroj ocami Anusika Empty Re: (PvE) DPS waroj ocami Anusika

Odoslať  Stitonos St 27 apríl 2011 - 16:45

Když máš glyph na WW, tak Bloodthirst a WW se Ti nikdy nesejdou na stejném CD, takže je používáš pořád. Do toho ještě dávám Herois Strike a Bloodthirst střídám se Slamem, který cpu mezi CD Bloodthirstu a WW.
Stitonos
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1917
Registration date : 30.07.2008

Návrat hore Goto down

(PvE) DPS waroj ocami Anusika Empty Re: (PvE) DPS waroj ocami Anusika

Odoslať  Sisa St 27 apríl 2011 - 17:43

Stitonos napísal:Když máš glyph na WW, tak Bloodthirst a WW se Ti nikdy nesejdou na stejném CD, takže je používáš pořád. Do toho ještě dávám Herois Strike a Bloodthirst střídám se Slamem, který cpu mezi CD Bloodthirstu a WW.
Ale Slam se pouziva jenom kdzy mas proclej Bloodsurge, jinak u Fury resetuje swing timer, coz znamena ztratu Rage -> Dps


Btw, Arms je hoooodne dobrej plosnitel, narozdil od Fury mas Sweeping Strikes a Bladestorm, ted na Cata je arms asi tak 2x lepsi, potom co nerfli Whirlwind.
Sisa
Sisa
Forum killer
Forum killer

Počet príspevkov : 432
Age : 32
Registration date : 04.05.2008

Návrat hore Goto down

(PvE) DPS waroj ocami Anusika Empty Re: (PvE) DPS waroj ocami Anusika

Odoslať  Stitonos St 27 apríl 2011 - 17:56

Aha, no zkusím to bez Slamu.
Stitonos
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1917
Registration date : 30.07.2008

Návrat hore Goto down

(PvE) DPS waroj ocami Anusika Empty Re: (PvE) DPS waroj ocami Anusika

Odoslať  Kaeldan St 27 apríl 2011 - 18:08

Stitonos napísal:Když máš glyph na WW, tak Bloodthirst a WW se Ti nikdy nesejdou na stejném CD, takže je používáš pořád. Do toho ještě dávám Herois Strike a Bloodthirst střídám se Slamem, který cpu mezi CD Bloodthirstu a WW.

tak to jsem delal stejne, akorat jsem jel pouze heroic strike, slam ee...tusim ze kdyz jsem warra doexpil a zacinal jsem jako fury, tak jsem se na ruznych forech docetl, ze u fury se vyplati jet HS a ne Slam pres Bloodsurge...tak jako tak, diky za potvrzeni Smile v tom pripade u Helheima zacina PvE Arms era, dnes sem to testoval v OS a moc pekne, az bude lepsi equip tak to bude litat jedna basen Smile
Kaeldan
Kaeldan
Závislák
Závislák

Počet príspevkov : 393
Age : 34
Registration date : 24.07.2009

Návrat hore Goto down

(PvE) DPS waroj ocami Anusika Empty Re: (PvE) DPS waroj ocami Anusika

Odoslať  Sisa St 27 apríl 2011 - 18:10

Kaeldan napísal:

...tusim ze kdyz jsem warra doexpil a zacinal jsem jako fury, tak jsem se na ruznych forech docetl, ze u fury se vyplati jet HS a ne Slam pres Bloodsurge...
nebyly to nahoudou guide na 4.0.x? Protoze takhle to bejvalo na 4.0.3 nez to boostli, ale na 3.x.x se Slam z Bloodsuge procu urcite pouzival...
Sisa
Sisa
Forum killer
Forum killer

Počet príspevkov : 432
Age : 32
Registration date : 04.05.2008

Návrat hore Goto down

(PvE) DPS waroj ocami Anusika Empty Re: (PvE) DPS waroj ocami Anusika

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.