Crusaders of Stromgarde
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Addony, alebo co by v raide nemalo chybat

Goto down

Addony, alebo co by v raide nemalo chybat Empty Addony, alebo co by v raide nemalo chybat

Odoslať  Savior Po 28 júl 2008 - 8:49

Padol server, Savior sa nudil tak sem hodim zoznam nejakych addonov ktore by v raide nemali chybat Very Happy

Omen

Threat meter.Ja viem ze vacsine sa to zda zbytocne, hlavne tankom, ale ej to blbost a podla mna by v raide bez toho nemal byt nik.
Povedzme jeden pripad kde sa podla toho pri evocatione u Curatota mozem rozhodnut ci ostanem v Dire Bear Alebo na tu chvilu zdvyhnem DPS v Cat.
No a problem je ten ze kto to nema, toho threat nie je ostatnym vidiet, takze DPS tazko zisti ci hrozi preaggrovanie ako ho tank nema. Smile

X-Pearl

Zmeni frame, interface posobi krajsie, ale to asi tazko nieco zlepsi Very Happy Vyhoda je ze hrac ma prehlad o vsetkych partach, da sa nastavit range indicator, Heal mode(je vidiet kolko HP targetu chyba) kto koho ressuje..... Je toho fakt moc, nechce sa mi to rozpisovat


Pre healerov nieco co im umozni mat prehlad o buffoch a debuffoch v raide napr Decursive

A pekna vec je

Deadly Boss

Hadze info o speloch bossa, RW a podobne vtakoviny.Nasiel som to teraz, neviem ako a ci to funguje na free, ale za pokus to stoji.

Pokial ma niekto Problem s mnozstvom addonov,pre jeho dobro je fajn vypnut samoexpiace addony(Qhealper) a vtakoviny ako atlas loot ci rozne kozmeticke upravy ktore z wow interface robia Disneyland
Savior
Savior
Forum killer
Forum killer

Počet príspevkov : 455
Age : 35
Registration date : 12.04.2008

Návrat hore Goto down

Addony, alebo co by v raide nemalo chybat Empty Re: Addony, alebo co by v raide nemalo chybat

Odoslať  Savior Po 28 júl 2008 - 9:04

DKP

Toto som vysvetloval inde, ale nevieme ja a asi nikto ako to funguje, na free sa to moc/vobec nepouziva, mozno budeme prvi, no zalezi na vas ci to chcete.


//To Stille: sry, ja som to nedal kde som chcel, prehod pls ten topic k addonom bounce
Savior
Savior
Forum killer
Forum killer

Počet príspevkov : 455
Age : 35
Registration date : 12.04.2008

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.