Crusaders of Stromgarde
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dungy pro lvl < 70

+4
Broxymo
Savior
Thror
Stitonos
8 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Dungy pro lvl < 70 Empty Dungy pro lvl < 70

Odoslať  Stitonos Št 11 september 2008 - 9:07

Tenhle Topic jsem založil pro lvl < 70, aby si mohli domlouvat dungy. Přijde mi to lepší než ve hře, tady je na to klid, zůstane tu všechno napsáno, ... Navíc to bude domluvené dopředu, takže s tím bude člověk počítat. Mé zkušenosti s náhodně sehnanou skupinou lidí do dungů totiž nejsou nijak pozitivní, parta se sice sehnat dá, ale lidi si v průběhu klidně odejdou a pak už se to nedá zvládnout (jednou jsme takhle s bráchou zůstali v Sunken Templu sami, na začátku nás bylo 5).

Uvidíme, jestli se to uchytí Smile
Stitonos
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1917
Registration date : 30.07.2008

Návrat hore Goto down

Dungy pro lvl < 70 Empty BRD

Odoslať  Stitonos Št 11 september 2008 - 9:12

Tak to hnedka vyzkouším Smile

Rádi bychom (lvl 55 holy priest a lvl 55 arms/fury warrior) zašli BRD.

Kdy: V pátek, 12. září, od 19:30
Lvl: 48-60
Počet: 5

Takže nám zatím chybí 3 lidi. Šel by někdo? Vítání jsou všichni, tzn. maini i alti. Priesta máme, takže je jedno, co budete.
Stitonos
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1917
Registration date : 30.07.2008

Návrat hore Goto down

Dungy pro lvl < 70 Empty Re: Dungy pro lvl < 70

Odoslať  Thror Št 11 september 2008 - 9:20

Skvělý topic, díky Stite za něj.
Já můžu helpnout jedině se 70 healem, ale to by byla škoda. Jinak s Kamanou máme druhé nejvyšší alty dmgery - lvl 49 a 52, takže když nám moc neutečete, tak se můžeme na něčem tu a tam domluvit.
Thror
Thror
Wtfskillhordesmashermegaspammer
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 676
Age : 44
Registration date : 12.05.2008

Návrat hore Goto down

Dungy pro lvl < 70 Empty Re: Dungy pro lvl < 70

Odoslať  Savior Št 11 september 2008 - 18:42

aby som sa neopakoval tak sa zopakujem.Tu chodi malo aj 70, nie to este mensich lvl, takze to asi ostane pri starych dobrych randomoch Smile

Riesenie je,ale o tom pomlcim Very Happy
Savior
Savior
Forum killer
Forum killer

Počet príspevkov : 455
Age : 35
Registration date : 12.04.2008

Návrat hore Goto down

Dungy pro lvl < 70 Empty Re: Dungy pro lvl < 70

Odoslať  Thror Št 11 september 2008 - 19:12

Jojo, protože není omladina, kurnik. Bo jsme se izolovali a udělali pár blbin.
Teď ale začnou Kruzádrům s novým tabardem i nové časy Smile
Go go CoS Smile
Thror
Thror
Wtfskillhordesmashermegaspammer
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 676
Age : 44
Registration date : 12.05.2008

Návrat hore Goto down

Dungy pro lvl < 70 Empty Re: Dungy pro lvl < 70

Odoslať  Savior Št 11 september 2008 - 19:17

nj, napr ze s nimi behate a tahate ich za rucisiku.Ako nevidim jediny rozumny dovod preco by sa sme regol low lvl ked s nim instancie bude chodit 70 a dohodne sa in-game
Savior
Savior
Forum killer
Forum killer

Počet príspevkov : 455
Age : 35
Registration date : 12.04.2008

Návrat hore Goto down

Dungy pro lvl < 70 Empty Re: Dungy pro lvl < 70

Odoslať  Thror Št 11 september 2008 - 19:39

uz zas ti nerozumim savi Smile
Thror
Thror
Wtfskillhordesmashermegaspammer
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 676
Age : 44
Registration date : 12.05.2008

Návrat hore Goto down

Dungy pro lvl < 70 Empty Re: Dungy pro lvl < 70

Odoslať  Savior Št 11 september 2008 - 19:42

ide o to ze ked budete expit za low lvl tak ich nikdy neprinutite chodit na forum alebo iank sa aktivne zapajat.Ja nevravim ze vsetkych,a le vacsinu ee.
Savior
Savior
Forum killer
Forum killer

Počet príspevkov : 455
Age : 35
Registration date : 12.04.2008

Návrat hore Goto down

Dungy pro lvl < 70 Empty Re: Dungy pro lvl < 70

Odoslať  Broxymo Št 11 september 2008 - 20:08

Stitonos predsa chce dat dokopy družinu na dungy pre menšie leveli ...nechápem prečo rozpitvávaš expenie za menšie leveli v tejto téme Savi Rolling Eyes Very Happy

Broxymo
Wtfskillhordesmashermegaspammer
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 599
Registration date : 14.04.2008

Návrat hore Goto down

Dungy pro lvl < 70 Empty Re: Dungy pro lvl < 70

Odoslať  Savior Št 11 september 2008 - 20:12

broxy, ty si asi zase cital kazde druhe slovo. Vravim ze ked za nich budete expit, vyprdnu sa na vase forum no a ha? kto sa dohodne na low lvl 5 man ked tu nijaky low nebude? no kto? no nikto Smile
Savior
Savior
Forum killer
Forum killer

Počet príspevkov : 455
Age : 35
Registration date : 12.04.2008

Návrat hore Goto down

Dungy pro lvl < 70 Empty Re: Dungy pro lvl < 70

Odoslať  Thror Št 11 september 2008 - 20:18

Preto nepretláčat dungami. Já myslím, že to máme v guildě prima zařízené. Že tu máme královskou rodinu - autoritu pro slušné chování, povyšování, atd. Že máme nejlepšího generála - maršála Porta a jeho pobočníky. Že máme ochotné a schopné oficíry. Že "umíme" resp. se učíme jezdit dungy, časem snad i raidy. Atd atd. Myslím, že Crusaders of Stromgarde je prima guilda. Jen nemůžu moc srovnávat, ale těch pár jiných guild, kde jsem na chvilku byl, CoS nesahalo ani po kotníky.
Thror
Thror
Wtfskillhordesmashermegaspammer
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 676
Age : 44
Registration date : 12.05.2008

Návrat hore Goto down

Dungy pro lvl < 70 Empty Re: Dungy pro lvl < 70

Odoslať  Stitonos Pi 12 september 2008 - 10:17

Tak jsem včera sehnal na BRD další dvě lvl 55 Smile

Savior: nj, máš pravdu, já jsem taky ze začátku neviděl důvod se kouknut na tohle fórum. Chtěl jsem hrát, ne si někde dopisovat. A to je podle mě důvod, proč sem low lvl nechodí. Zkusím vymyslet, jak je sem přilákat Smile

A abych řekl pravdu, nedělal jsem si iluze, že se mi tu ozvou low lvl, spíš jsem čekal příspěvek od mainů, kteří mají alty, viz příspěvek od Thora Smile Rád bych se totiž dozvěděl, jak řešit určité situace, co třeba dělám špatně a na to jsou podle mě hráči, kteří už mají maina na lvl 70, lepší Smile
Stitonos
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1917
Registration date : 30.07.2008

Návrat hore Goto down

Dungy pro lvl < 70 Empty Re: Dungy pro lvl < 70

Odoslať  Thror Pi 12 september 2008 - 10:52

jj, pravda.
líbí se mi Stite tvé klidné myšlenkové postupy.
nwm, neviděl jsem myslím tvůj profil, ale tipl bych ti věk kolem 20.
hoď sem o sobě info, dík.
THR
btw. určitě ti doporučuju kontaktovat hunterku Wallis (její main je Kamana, lvl70). W teď atakuje 53lvl a expí nehorázně rychle Smile
Thror
Thror
Wtfskillhordesmashermegaspammer
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 676
Age : 44
Registration date : 12.05.2008

Návrat hore Goto down

Dungy pro lvl < 70 Empty Re: Dungy pro lvl < 70

Odoslať  Stitonos Pi 12 september 2008 - 13:05

Info nahozeno do příslušné sekce Smile

Co se přitáhnutí lidí týče, tak mě napadly 2 věci:

1. Udělat zde soutěž o nejlepší printscreen (nahodím to sem večer, něco už mám připravené). To by mohlo lidi zaujmout, jednak že by se pochlubili se svým úlovkem a jednak by za to něco bylo Smile

2. Udělat něco jako přehled dostupných věcí, které se dají bez problému vyrobit (suroviny lze bez problému sehnat). Pro každou profesi by byl jeden topic a tam by lidi, kteří mají danou profesi, naházeli odkazy na věci, které umí vyrobit a bylo by to rozdělené v intervalech podle lvl (1-9, 10-19, ...). No a pokud by někdo něco chtěl, tak by si o to napsal. Podle mě by se to mohlo ujmout, stejně když něco potřebuju ve hře, tak většinou tam buď zrovna nikdo s dotyčnou profesí na požadovaném lvl není nebo zrovna nemá čas, takže mi to stejně udělá až později. Chce to ale na začátku sehnat lidi se všemi profesemi. Já s bráchou pokrejeme Mining, Tailoring, BS a JWC (do lvl 300 zatím). + pokud by se to mělo realizovat, tak je to skoro na novou sekci, protože pro každou profesi bude jedno téma a možná by tam vznikly i další.


Co vy na to?
Stitonos
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1917
Registration date : 30.07.2008

Návrat hore Goto down

Dungy pro lvl < 70 Empty Re: Dungy pro lvl < 70

Odoslať  Abracadaver Pi 12 september 2008 - 15:36

1. neprilakal som ich sem ani na navrhy tabardov Smile keby. no neponukol som zasa 500g Very Happy mozno by to pomohlo, no tolko, teda minimalne tolko som stihal tak akurat otocit...

2. presunme toto do sekcie navrhy na zlepseni


k topicu:Anusik dnes bude 39 a rad by zasiel:
Uldaman(35+)
Razorfen Down(36+)
neskor aj Maraudon(40+)(moj velmi oblubeny dung)
mam zaujem aj o Scarlet Monastery(40+)


Som ochotny zajst s nizsimi lvlmi:
Wailing caverns(16+ Barrens)
Deadmines(15+ Westfall)
Blackfathom Deeps (20+ Ashenvale)
Razorfen Kraul(24+ Barrens) -->treba heal
Gnomeregan(26+ u trpaslikov) -->treba heal
Stocklade( nikdy som nebol ale s healom to dam bez problemov)

aky by mal byt heal? staci aby splnal poziadavky dungu, na povolani nezalezi(pala,saman,druid,priest)
Abracadaver
Abracadaver
Wtfskillhordesmashermegaspammer
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 673
Age : 37
Registration date : 26.08.2008

Návrat hore Goto down

Dungy pro lvl < 70 Empty Re: Dungy pro lvl < 70

Odoslať  Port Pi 12 september 2008 - 17:03

tak troska mimo... Stitonos ak ta nieco zaujima kludne to sem napis. Ono radsej to tu poriadne rozpis a ja, alebo niekto iny zo skusenejsich ti potom napise riadnu odpoved...v hre to sice mozno aj ukazat, ale malokto tam ma cas rozsiahlo vysvetlovat ked sa mi scroluje chat Cool Ja si v praci najdem cas aj na rozsiahlejsu odpoved.
Port
Port
Admin
Admin

Počet príspevkov : 1994
Age : 40
Location : Zvolen-Nitra
Registration date : 17.03.2008

Návrat hore Goto down

Dungy pro lvl < 70 Empty Re: Dungy pro lvl < 70

Odoslať  Stitonos Pi 12 september 2008 - 19:16

Díky, Porte.

Takže Smile

Jak mám mít nakonfigurovaný Omen? Jaký Mode mám mít jako tank, jaký jako DPS? A jaký má mít brácha, když je Heal?

Jak je to s prográmky, které umožňují verbální komunikaci po netu? Někde sem tady něco na fóru zahlédl, ale už nevím kde. (Hodil by sem prosím někdo link?) Resp. kolik lidí a co se v naší guildě používá? Já mám zkušenosti jen se Skypem při hraní Diabla II Smile


Anusik: Přesně takhle jsem si to nějak představoval, napřed udělat seznam a pak se dohodnout, co jít Smile
Stitonos
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1917
Registration date : 30.07.2008

Návrat hore Goto down

Dungy pro lvl < 70 Empty Re: Dungy pro lvl < 70

Odoslať  Port So 13 september 2008 - 9:42

Taaakze najprv k omenu. Osobne ho moc nepouzivam, kedze ukazuje len tych co ho maju ties(a neviem ci netreba ties rovnaku verziu) Single target by si mal ako tank pouzivat pokial ides na bossa, group mod(ci jak sa to vola) zas ak idete zlozit skupinu. Dps v dungu moze mat kludne simgle target mode ak nejde davat plosaky. A bracha nech ma healer mode.
Inak pre heala plati jednoduche pravildo... Ak mate naagrenu skupinu mobov a niektory z nich este nedostal ziaden dmg, tak po prvom heale pojde zarucene po priestovy. Precitajte si prispevky v celej sekcii dungy o aggre je tam toho dost.
Ak je tu niekto co pozna omen lepsie tak to napiste budem len rad.

Dalej dorozumievanie. U nas sa kedysi poutival Teamspeak, a sli sme cez valhallu, lenze tu uz nejde, tak sme presli na Ventrillo. Nasledne sme sa vratili k teamspeaku kedze sa na valhalla fore objavilo ip na iny server Razz .Oba programy funguju na principe, ze zaccnu odosielat data len ked zacnes hovorit.(kvalitu kodovanie a tym aj mnozstvo dat sa da nastavit) Inak linky su v sekcii Dolezite oznamy. je tam aj ako to nastavit.
Malokto je tam stale, vecsinou len ked sa ide raidit, kedze ja a broxi mame obmedzene data, takze musime trochu hospodarit. Ale inak tam byvam Ja, Stille, Tea, Abbys, Broximo, Seeda, kedysi aj maris a Thror(uz dlhsie s nami nekecali) a bez mikraca tam chodia Gnorlik, Domino, Prodigy. casom budu chodit aj dalsi..aspon dufam.


Inak mala rada nakoniec..casto chodte na vallhala forum a presmejdujte Pravidla a Zlocin a trest, nechj viete co je zakazane a co sa tresta aby sa nemuselo opakovat napr to s dotkami v neutralnom meste.
Port
Port
Admin
Admin

Počet príspevkov : 1994
Age : 40
Location : Zvolen-Nitra
Registration date : 17.03.2008

Návrat hore Goto down

Dungy pro lvl < 70 Empty Re: Dungy pro lvl < 70

Odoslať  Savior So 13 september 2008 - 15:30

Inak, co sa tyka low lvl dungov, imho staci zakazat support tym co na fore nie su.Niekomu (thror, Kamana,Krabat) sa to bude zdat drasticke,ale zase nechapem pre koho moze byt problem regnut sa sem a nejakym sposobom sa zapajat do diania v guilde.Viem ze to neprejde, ale riesi to vela problemov sa mi nechce rozpisat lebo to aj tak nikto nebude citat Very Happy
Savior
Savior
Forum killer
Forum killer

Počet príspevkov : 455
Age : 35
Registration date : 12.04.2008

Návrat hore Goto down

Dungy pro lvl < 70 Empty BRD

Odoslať  Stitonos Ne 28 september 2008 - 22:48

Umí (nebo uměl) někdo smeltovat Dark Iron Ore?

Už několikrát jsme se zkoušeli s bráchou dostat z East Garrison do West Garrison, ale nejde nám to. Postupoval jsem podle wowwiki, wowhead a nic Sad
Stitonos
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1917
Registration date : 30.07.2008

Návrat hore Goto down

Dungy pro lvl < 70 Empty Re: Dungy pro lvl < 70

Odoslať  Port Po 29 september 2008 - 0:30

Ja to viem. Ucil som sa to este na lvl 50 xD inak neviem ci sa da momentalne dostat k dark forge. Dakedy to bolo bugle a bola tam len stena a v BRD som uz nebol naozaj dlho...inak mam v banke este tusim 7 dark iron barov Laughing
Port
Port
Admin
Admin

Počet príspevkov : 1994
Age : 40
Location : Zvolen-Nitra
Registration date : 17.03.2008

Návrat hore Goto down

Dungy pro lvl < 70 Empty Re: Dungy pro lvl < 70

Odoslať  Stitonos Po 29 september 2008 - 20:04

No, toho jsem se bál, že to bude buglé... Ale každopádně dík za info, aspoň vím, že nemá cenu to pořád zkoušet, včera jsme tam totiž byli 2x a hledali to jak blbý...
Stitonos
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1917
Registration date : 30.07.2008

Návrat hore Goto down

Dungy pro lvl < 70 Empty odmietnutie supportu

Odoslať  Abracadaver Ut 30 september 2008 - 10:20

Som prudko za odmietanie supportu ludom co nechodia na focko. Preco? Logicky ludia zacnu chodit na forum a support vacsinou padne, pretoze sa najde parta ktora pojde spolu. Ak nie, dostane support a nauci sa chodit na forum a nebude informovany o akciach len z GMsgotD ale aj z G fora.

Taktiez mam pripomienku. Bavil som sa o tom z Gnorlikom. Ako je mozne ze clen ktory porusil G pravidla a na zaklade toho guildu opustil sa dostane s5 a to dokonca do takej istej hodnosti aku mal?

Dalsia vec: CoS topic na valhalla fore - toto forum dokaze pritiahnut hracov do guildy, uz som to raz spominal... Na nase forum vela ludi nevidi. Ba dokonca´je urcite par jedincov, ktori pozru na valhalla focko, ale sem nie. Chybaju ludia do raidu? na valhalle focku vedia o akcii aj ine guildy. Takto sa velmi lahko doplni chybajuci pocet hracov. Vytvori sa dokonca aj dake prepojenie medzi guildami, co moze mat za nasledok prechod inych hracov k CoS. Len treba ukazat ze CoS na to ma a je to guilda na urovni.

Eventy: Ako sme si vsimli, tak viacero vazenych a vysoko postavenych a hlavne kvalitnych hracov nejavi spokojnost s guildou. Treba utuzovat vztahy roznymi eventmi. Ked aj len dracikom v DWM, kde sa mozu prist pozriet low lvly(motivacia pre rychlejsie expenie). Alebo len tak sa vybrat vymlatit nas domov a opit sa tam s tym ze sa zabavime na TS ci RCh. predsa daily Q ci expenie moze hodinku pockat... Nevravim ze toto su spravne eventy, ale mame tu dost hlav na to aby sa vymyslelo nieco ozaj zaujimave...
Abracadaver
Abracadaver
Wtfskillhordesmashermegaspammer
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 673
Age : 37
Registration date : 26.08.2008

Návrat hore Goto down

Dungy pro lvl < 70 Empty Re: Dungy pro lvl < 70

Odoslať  Port Ut 30 september 2008 - 14:40

Si si isty ze to pises do spravneho topiku?

Tak a teraz k veci. Kto bol zobraty nazad po poruseni pravidiel? naposledy sa vratil hubdevil a ten dostal tyzdnoveho nevolnika a nasledne sa mu mala hodnost vratit, ale odysiel skor a teraz po tyzdni sa sam vratil. Abbys odysiel ties sam z uplne ineho dovodu a ties sa sam vratil.
Inak ludia Co vravite na vcerajsi KZ? podla mna to bil uspech(napriek tym 10tim wipom) kedze sme dali Attumena, maidenu, cura aj arana. Skoda ze musel odijst Dorigo. Zas Lukasx na kapanek nastval tym ze leavol a nasledne som ho uz videl v bg. Nuz co uz nabuduce zoberem niekoho mimo g ak nebude dost ludi. Ties sme potom doplnili stav s cudzimi a prisli sme az k princovi, ktory ze zas kusok bugly (shadow novu uz chyta aj tank) a nedali sme ho. Ale osobne verim ze ak to takto prebehneme este niekolko krat zak to pojde. Hlavne by som chcel aby ste isli vsetci na TS. aj keby ste mali len pocuvat a nehovorit(ak vam nepojde mikrac)

Ten topik na valhalla fore by mozno nebol zly ale komu sa chce ho robit? ked sa zakladalo nove forum vznikli aj toto nase. aaale hadam by sme to mohli nejak spravit...len pisat vsetky topiky dvojito no nvm. Podla mna ak budeme robit raidy ku ktorim pribereme par ludi z vonka tak to bude mat podobny ucinok...teda ak nebudeme lamit. Ako vravim mam teraz v prenajme aj hunta tak mozem ist aj dps ak by to tankoval niekto iny...

A s tymi eventmi... Ja som rad ked pri povinnostiac zorganizujem nejaky raid ci dung. ale vypravu do ogg by sme dakedy dat mohli. ale ako vravim Ludia ORGANIZUJTE! prestante len hovorit o potrebe organizovania ale pustite sa do toho aj sami.
Port
Port
Admin
Admin

Počet príspevkov : 1994
Age : 40
Location : Zvolen-Nitra
Registration date : 17.03.2008

Návrat hore Goto down

Dungy pro lvl < 70 Empty Re: Dungy pro lvl < 70

Odoslať  Thror Ut 30 september 2008 - 18:34

Haleluja Port cheers

(chjo, lituju, ze jsem se vcera neuklikl a nelognul se za Throra misto za Mazliika - chybely vteriny a sel jsem s vama)
Thror
Thror
Wtfskillhordesmashermegaspammer
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 676
Age : 44
Registration date : 12.05.2008

Návrat hore Goto down

Dungy pro lvl < 70 Empty Re: Dungy pro lvl < 70

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.