Crusaders of Stromgarde
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alti

5 posters

Goto down

Alti Empty Alti

Odoslať  Abracadaver Pi 14 november 2008 - 16:50

No rad by som vedel, preco ste si vybrali altov akych ste si vybrali a co vas k tomu viedlo...

Pytam sa prave preto, ze rozmyslam akeho alta si spravim ja...
Laka ma palach, ale zaroven by som sa chcel vratit k staremu dobremu magovi, pripadne priestovi.
Mage vsak vyhrava, kedze ich je na serveri menej(aspon u ali a u nas v guilde) a je akcnejsi.
Nad altom rozmyslam preto, lebo pride chvilka, kedy ma opusti momentalna forma a chut v expeni warra a budem potrebovat daky uplne iny styl boja na chvilu, popri coms a bude dat udrzat slusny rast wara. Aj ked si myslim ze tato chvila nenastane pred dokoncenim 70tky, OL je plne Q, hordy, reputacie a zarabania G, po dingnuti 70tky sa nebudu neustale chodit 5many, pre zaciatocny EQ, BG a arena hned tiez nepojde a robit dokola daily Q+repku lezie niekedy na hlavu... Hlavne ked ide o ten isty styl boja, co je u wara meele.
Tak cakam vase nazory Smile)
Abracadaver
Abracadaver
Wtfskillhordesmashermegaspammer
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 673
Age : 37
Registration date : 26.08.2008

Návrat hore Goto down

Alti Empty Re: Alti

Odoslať  Domino Pi 14 november 2008 - 17:36

Mě u palacha nejvic mrzelo pri expeni (pánečku to už je doba), že nemuže utocit na dalku a proto jsem si hnedu dělal huntra... ted ma už pul roku 35. lvl a nehraju ho Very Happy xD takže asi bych ti doporucil Huntra nebo Locka
Domino
Domino
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1096
Age : 31
Registration date : 11.04.2008

Návrat hore Goto down

Alti Empty Re: Alti

Odoslať  Tinuviel Pi 14 november 2008 - 19:50

Já si udělal alta mága. Sice castera bych si z druida udělal taky, ale mage mě vždycky imponoval svojím crowdcontrol schopností a slušným dmg. Heh, nejvíc mě baví, že moba zabiju ještě než ke mě doběhne Very Happy
Tinuviel
Tinuviel
Drtič
Drtič

Počet príspevkov : 106
Age : 36
Registration date : 23.04.2008

Návrat hore Goto down

Alti Empty Re: Alti

Odoslať  Savior Pi 14 november 2008 - 21:38

tiez mi u ferala chybal cast preto som si na ofi aj tu spravil maga. Ale aktualne je to Death Knight.
Savior
Savior
Forum killer
Forum killer

Počet príspevkov : 455
Age : 35
Registration date : 12.04.2008

Návrat hore Goto down

Alti Empty Re: Alti

Odoslať  Port Št 27 november 2008 - 15:35

Tak. Teraz som sa dostal k tomu sem odpisat Razz. Jedneho alta mam Priesta(Tara lvl 70) ktoreho som robil koli nedostatku healov v gilde. Ten problem sa uz vyriesil(Abbys, Broxy, Identity, Sighaia,Tinuviel,Pajcek,Gyugyu atd) tak som sa vratil k mainovi. Dalej mam Hunta lvl 35 hunta, koli tomu ze som uz davno chcel Trpaslika s Gunou a medvedom Laughing aties lebo Dobry BM hunter je jeden z najlepsich moznych DPS dealerov(MOZNO ho predci lock) a ako posledneho si robim Tankadina lvl 35, kedze tanka chcem, a kedze Port je momentalne asi najlepsim dmgerom z gildy (Adrina ma vie prekonat a ak je tam u nas zasity niekto kvalitnejsi, tak o tom neviem) a nemienim ho preto uz prehadzovat na protekt.
Port
Port
Admin
Admin

Počet príspevkov : 1994
Age : 40
Location : Zvolen-Nitra
Registration date : 17.03.2008

Návrat hore Goto down

Alti Empty Re: Alti

Odoslať  Anonymný St 21 január 2009 - 1:47

Mám Mága, teď 33 lvl. Udělal jsem si ho protože chci mít postavu kde budu mít enchanting a inscripting navíc nemám rád jakékoliv melee povolání nebo způsoby boje takže mag u mě vyhrál navíc ta gnomka je tak roztomilá:Dještě jsem uvažoval nad warlockem ale být fear spamer, k tomu se nechci snížit:D

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Alti Empty Re: Alti

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.