Crusaders of Stromgarde
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paladin, jak na nej

+9
Calan
Sisa
Cyberia
Broxymo
Flora
Lostrys
Krabat
Port
Domino
13 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Paladin, jak na nej Empty Paladin, jak na nej

Odoslať  Domino Ut 28 október 2008 - 14:23

(omluvte některe nedostatky v tomto článku, jedna se o zakladni info a pokročile info, necekejte tady řeč čísel nějakých odborniků), (rovněž žádám abyste psaly případné připomínky, dotazy) (take omluvte překlepy v některych názvech)

Takže - paladin
Vy kdo jste palacha nehráli ho mylně označujete jako bubladin, lamadin, bublik...
Ale o tom tento topic neni

Paladina dělíme na tři části:

1. Holy a) healer (heal)
b) Shockadin (take použitelný heal, ale specializovany na holy dmg z Holy Shocku a sealů)

2. Protect - tank (jako dmg se nepouživa protože se retardinovi nevyrovná)

3. Retribution - melee dps


O Holy toho moc nevim a tak s radostí přenechám jeho popis Broxymovi ;-)


Protect
- k tankovani použiva One-Hand (nejlepe co nejrychlejsi s velkym spell dmg) a štít (jeste nejsme ve WoTLK kde se tankuje s Two-Handem Very Happy)
- měl by se snažit sbirat equip kde je samozřejmě stamina, spell dmg done, intelect a věci jako dodge, parry, defense, block rating

Jako ostatní tankovaci classy i protect paladin se snaži na sobě držet agro co možna nejvíce útočících creepů a bose.
K tomu používá jednotlive spelly, které si popíšeme. Nejprv ale bufy.
Protect by na sobě měl mít BoSanctuary (snižuje obdržene dmg o 80 +/- a BoKings (10% ke vsem atrbitům)
Také MUSÍ mít zapnuty Righteous Fury (zvyšuje threat působený s holy dmg o 60%, pokud ma protect i talenty což MUSI, je threat působený s holy dmg 90%, a zaroven snižene obdržene dmg o 6%)
v Případě raidu, kde je Holy palach jakožto heal, doporučuji hodit na tanka BoLight (zvyšuje obdržený heal Holy Lightem by up to 510)

Tankvani: 1. Trash (creepy) - na natáhnutí použiva talentovy spell Avengers Shield, tim si hned na zacatku udela nejake agro diky holy dmg.
- Consecration - plošňák - pomuže mu udržet na sobě creepy, se zapnutou RIghteous Fury a velkym spell dmg pusobi velkou hromadu agra
- na trash by měl použivat Seal of Righteousnes (dále jen SoR), bude střídat targety podle agra a nastackovat SoVengeance by nestíhal. SoR působi holy dmg takže zase pěkny zdroj agra.
- Righteous Defense - taunt - nejlepsi použiti když se jedna o trash a heal vam prebere agro -> targetnete si toho heala co vam vzal agro a použijete Righteosu Defense, tři creepy utočici na dotyčneho se vrhnou zpátky na vás. Taunt má 15 sekund cooldown takže bych ho nepoužival když vam prebere jednoho creepa nektery dmger. Pak totiž mužete na creepy utočici na heal jenom plivat.

2. Boss - na toho hodte Judgement of Crusader (zvysuje holy dmg, ktere target obdrží) a pak nastackujte SoVengeance, pokud vam to parta/raid dovoli a nepreberou vam hned agro. V případe že agro ztratite použijte Rightoues Defense.
- na bosse použivejte taletnovy spell holy shield (jak jinak než holy dmg že? Very Happy)

Některé creepy a někteří bosové jsou Undead nebo Demon tady se na trashi oplatí použit Holy Wrath, a na bosovi Exorcism

Starejte se aby žil heal a heal se bude starat abyste žil vy!

melee DPS - Retardin
nebudu popisovat chovani v PvP tam na to přijdete časem sami

v Dungu byste neměli mit zapnuty Righteous Fury at nepridavate tanku práci, leda, že budete off tank, že si to ohlidate a budete to využivat opatrně
nejcasteji se asi použiva Seal of Command protože dava Holy Dmg proti kteremu neni rezist, Retri pala by měl mit velkou Power (velky strength), velke procento na crit - agility a critical hit rating. Stamina moc netřeba když si date bacha abyste nikoho nepřeagroval.
Retri dmg nesbira equip kde je healing a spell dmg! a mana regeneration už vubec tak neninjujte! delate nam poctivym retardinum ostudu!
v Dungu Retri pala v podstate použiva jen Crusader Strike, Stuny, SoCommand, popřipadě exorcism.
NEPOUZIVA JEN TAK plošnaky jesti nechce platit velke opravy. POuživa je jen ve vyjimečnych a jedinečnych situacich.


Přesto, že jsem retardin tak nevim co bych o něm jeste napsal takže ocenim připominky.

Snad tento text neni až takovy blabol a je na něm něco pravdy.

(omluvte pravopisne chyby v textu Throre)


Naposledy upravil Domino dňa Pi 29 január 2010 - 19:46, celkom upravené 3 krát.
Domino
Domino
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1096
Age : 31
Registration date : 11.04.2008

Návrat hore Goto down

Paladin, jak na nej Empty Re: Paladin, jak na nej

Odoslať  Port Ut 28 október 2008 - 16:10

Mam pripomienku. Riterous Fury snizuje??? thread? viem len rypem... ale nechce sa mi to opravovat aspon si spammnem
Port
Port
Admin
Admin

Počet príspevkov : 1994
Age : 40
Location : Zvolen-Nitra
Registration date : 17.03.2008

Návrat hore Goto down

Paladin, jak na nej Empty Re: Paladin, jak na nej

Odoslať  Domino Ut 28 október 2008 - 16:35

no jasne že zvyšuje, dik žes to našel, hodně blby překlep toto
Domino
Domino
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1096
Age : 31
Registration date : 11.04.2008

Návrat hore Goto down

Paladin, jak na nej Empty Re: Paladin, jak na nej

Odoslať  Krabat Ut 2 december 2008 - 13:51

pěkně napsáno, řekl bych, že mě protect láká čim dál tím více Smile)
Krabat
Krabat
Wtfskillhordesmashermegaspammer
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 825
Age : 52
Location : quilendar@email.cz
Registration date : 09.04.2008

Návrat hore Goto down

Paladin, jak na nej Empty Re: Paladin, jak na nej

Odoslať  Lostrys Pi 19 december 2008 - 2:02

Nemohl by prosím Broxymo (nebo někdo, kdo o tom něco ví) napsat něco i holy paladinovi...?? Mně by to i celkem zajímalo... bounce
Lostrys
Lostrys
Drtič
Drtič

Počet príspevkov : 168
Age : 39
Registration date : 14.12.2008

Návrat hore Goto down

Paladin, jak na nej Empty Re: Paladin, jak na nej

Odoslať  Flora Pi 19 december 2008 - 12:04

Už zítra nebo pozítří budu 70... cheers Bude to moje první...
Vím, že mě čeká získávání repky všude možně, farmení věcí na vyskillování BSka, chození BG pro ňákej základní equip..atd..
A hlavní problémje v tom, že zatím mám paladinku udělanou jako Retri na expení...
A je mi jasný, že až budu 70 budu muset talenty předělat...no právě...já nevím jak Crying or Very sad
Hlavní dilema je, jestli mám zůstat jako Retri (dps) a nebo se predelat na tanka??? Poraťe prosím někdo zkušenější...
Chtěl bych chodit hlavně PvE...tak co pro mě bude lepší??? Nebo pro Guildu???

Prosím pomožte zkušenejší spoluPaldinové...neumím se rozhodnout... scratch
Flora
Flora
Drtič
Drtič

Počet príspevkov : 178
Age : 40
Registration date : 08.10.2008

Návrat hore Goto down

Paladin, jak na nej Empty Re: Paladin, jak na nej

Odoslať  Port Pi 19 december 2008 - 12:40

Mno... gilda ma zatial tychto tankov: Tea(MT), Blueray, Aragina -Feral druidi
Carth,Portnoy, Krabat(vraj resne) -Tankadini, Krabat(vraj resne)
Kalastimus, Ali(dost zriedkavo), Soulfly(vraj od noveho roka)-protekt wari

Myslim, ze je to relativne dost. byt tebou tak asi zatial zostanem retri, nez sa situacia ustali a budeme vediet, ci je dost tankov anj na 5 many, alebo len na raidy.
Port
Port
Admin
Admin

Počet príspevkov : 1994
Age : 40
Location : Zvolen-Nitra
Registration date : 17.03.2008

Návrat hore Goto down

Paladin, jak na nej Empty Re: Paladin, jak na nej

Odoslať  Flora Pi 19 december 2008 - 15:27

Fajn...zůstanu Retri...to se mi stejně asi libí víc...
Ještě bych ale asi potřeboval poradit, jak ty talenty rozdat Surprised)
Teď to mam tak různě, jak sem potřeboval na expení...
Je tu nějaký superRetriPaladin, co by mi ukázal, jak má talenty???

...já vim...sem lama... jocolor
Flora
Flora
Drtič
Drtič

Počet príspevkov : 178
Age : 40
Registration date : 08.10.2008

Návrat hore Goto down

Paladin, jak na nej Empty Re: Paladin, jak na nej

Odoslať  Port Pi 19 december 2008 - 15:35

Tim, Domino, a aj Calan by ti mohli poradit.
Port
Port
Admin
Admin

Počet príspevkov : 1994
Age : 40
Location : Zvolen-Nitra
Registration date : 17.03.2008

Návrat hore Goto down

Paladin, jak na nej Empty Re: Paladin, jak na nej

Odoslať  Broxymo Pi 19 december 2008 - 16:18

Lostrys napísal:Nemohl by prosím Broxymo (nebo někdo, kdo o tom něco ví) napsat něco i holy paladinovi...?? Mně by to i celkem zajímalo... bounce

Podla želania,slečna Lostrys Smile

Holy paladinom som sa stal až na 70 , mojej prvej postavičke,ktorá sa sem vôbec vyškriabala . Dovtedy som mal skúsenosti len s retardinom,a toto bola velká zmena.
Zásadný podiel na tom mala guilda,pretože v tej dobe sme nemali velké množstvo healerov a bolo nás ako šafránu . Preto som sa zatal, opustil môj čerstvo ukovaný Thunder ( Crying or Very sad ktorý už nemôžem používat vdaka zmene profesie ) a začal si zhánat liečitelké pláty .

Prvá dôležitá poznámka Lostrys,ak sa chystáš liečit s paladinkou vela ludí naraz (Raid = 6 a viac ludí), velmi neobstojíš . Carth ma presviedčal o opaku,vraj s trinketmi (náušnice , dostupné od vyšších levelov (40+) ) sa to dá zvládnut,ale na to treba výbornú výbavu . Dvoch - troch ludí zvládneš , mana ti chvílu vydrží , ale na restoration druida s jeho HoTkami (Healing over Time) alebo resto shamana sa naozaj nechytáš .
Paladin nedisponuje Over time healmi,čo znamená liečiace kúzla trvajúce istý čas na osobe , napr. 15 sekúnd bude každé 3 sekundy liečit kúzlo za 500 životných bodov (HP) . Lostrys,ty však máš jeden over time heal,a to je draeneiský Gift of Naruu .
Je tu ale jedná kladná vlastnost,a to 60 % časť many ,ktorá sa ti vráti z Holy Light & Flash of Light & Holy Shock , ktorú vyčaruješ na zraneného/ú a popritom to kúzlo "critne" , to znamená - máš istú percentuálnu čast na kritický zásah údermi na blízko / kúzlami,oboje rozdielne podla vlastností - a ked "critneš" , laicky to znamená,že miesto vyliečenia 3900 bodov zranenia (HP) vyliečiš dajme tomu 6000 .
Takže,vdaka talentu "Illumination" sa predlži doba tvojho liečenia , pretože si criticalmi tvojich liečivých kúziel vraciaš 60% many nazad.
Napriek tomuto faktu ma ale mrzí absencia mana regenerácie na PvE predmetoch určených Holy paladinovi - alebo sa tam nachádza spell critical,alebo mana regen,nikdy nie oboje dohromady . Preto mám v PvP výbave väčšiu šancu Spell Crit. ako v PvE handrách, ale naopak menšiu regenéráciu many, čo je velmi podstaný artribút pre dlhé namáhavé boje (a o tom PvE je ,najmä pri Bossoch) .

Teraz ku samotnému liečeniu : Každý správny Holy paladin disponuje týmito liečitelskými kúzlami - Flash of Light , Holy Light , Holy Shock (talentové kúzlo) a jeden Seal určený na liečenie = Seal of Light .
"Flash of Ligt" sa hodia na 5-man dungy aj na raidy,v dungoch s týmto vyliečíš vačšinu súbojov bez vačších tažkostí (ovšem s dobrou výbavou Wink ) v raide zase situácie,ked ranenej osôbke nechýba vela z HPčok , alebo treba "vytiahnut z kaše" umierajúcu osobu (ked nemáš čas na silnejší HL)
Holy Light je najsilnejšie liečtelské kúzlo paladina ,náročné na manu , v pomere s Flashovkou drahšie (4 Flashovky stoja dokopy menej many a vyliečia viacej ako HL) . Vdaka talentu Lights Grace sa po prvom vykúzlení Holy Lightu zredukuje čas na kúzlenie dalšieho H. L. o 0,5 sekundy.
Príklad : s mojou výbavou som dal normálne Holy Lightom za 3772 , cena many je 840 , 4 x Flash of Light vylieči za 5110 a cena je 720 many . Práve preto paladin vačšinou spamuje Flashe namiesto H. Lightu ,inak by bol čoskoro na dne mana poolu . Holy Light odporúčam to tvrdého boja,ked treba liečit tažšie zranenia ,ktoré flashovkami nevykryješ .
Holy Shock je inštantné kúzlo , netreba ho kúzlit, a môže slúžit na liečenie ,alebo likvidovanie protivníka . Cenou sa radí medzi náročnejšie a má 15 sekundový coldown (čas,cez ktorý nemôžeš kúzlit daný spell). Toto kúzlo v PvE využívam zriedka,najmä pri postave s kritickým zdravím,kde sa snažíš zabránit priamej smrti . V PvP ma viacero miest na využitie , ale vdaka dlhému coldownu sa nehodí naň spoliehat .
Seal of Light - Lostrys,myslím že Sealy si už objavila,majú dva efekty - jeden pri samotnom zapnutí,každý potom trvá ak sa nemýlim 30 sekúnd . Druhé využitie je formou "judgementu",ked zapnutý seal "vrhneš" na protivníka . Seal of Light po vrhnutí (judgemente) ostáva na príšere,nespôsobuje škodu,ale má vlastnost,že každý,kto zasiahne potvoru s týmto Sealom na sebe,sa vylieči za X životných bodov .( U mňa je to na 70. úrovni za 90 HP, ale setovým bonusom z brnenia sa to môže vyšplhat na 110). Tento Seal mi podla mojich osobných dojmov pripomína HoTku, jeho sila bola cítit najmä v 25-člennom raide,kde to lietalo jedna radost . Netreba zabudnút,že po vrhnutí sealu trvá na príšere iba 15 sekúnd,ale dá sa obnovit obyčajným buchnutím príšery na blízko (a nie opetovným hádzaním Sealu).

Tolko ku liečitelským kúzlam , ešte je tu jedna perlička,talentový spell Divine Illumination , ktorý na 15 sekúnd po zapnutí zmenšuje cenu všetkých kúziel o 50 % . S Dominom sme viedli debatu,či sa ten talento
vý bod do tohto kúzla hodí a či ho vôbec používam - ano hodí sa, v kritických chvílach ked vidíš že treba liečit viacerých z tažších zranení a do toho si musíš uchovat zásobu many aj na bossa (typickým príkladom je Curator,kde castí gule,ktoré vedia nepríjemne popálit) , tento spell ti velmi pomôže . Hodí sa aj do iných situácii,toto bola konkrétna na ktorú sa pamätám.
Paladin sám o sebe má Divine Shield, drahým Saviorom označovaný ako bublina (a mňa nazýval bublík,nemal som to rád,ale už som z toho vytriezvel silent ), vdaka ktorému vydrží nápor akéhokolvek počtu protivníkov na 12 sekúnd - dostane imunitu ,ktorú dokáže zrušit jedine priest (svojím poonde.ým dispelom) . Po 12 sekundách končí sranda a zvyčajne sa ide pod kytičky .

Na záver dôležité upozornenie prezačínajúcich Holy paladinov - ak práve nepretahujete dungom menšie levely,nikdy si nezapínajte Righteous Fury . Ako liečitel máte mat čo najmenšie aggro,a nie si ho naopak,stupňovat do katastroficých výšin . Toto upozornenie samozrejme neplatí pre Tankadinov,tí ho musia mat zapnutý Wink

A moje rozdelenie talentov je následovné :
http://vipdb.blackbone.cz/module/talents/talents.html?en&paladin&0555310052010053105105025130003000000000000000000000000000000000
Podotýkam,tento build je zameraný aj na PvP,preto mám pár bodov v protect vetve . Vylepšený Righteous Fury používam zásadne v boji hráč vs hráč, kde R.F. zmenšuje všetky škody mne spôsobené o tuším 6 % .
Blessing of Kings sa hodí všade . Naopak ma mrzelo,že talent v Holy vetve "Sanctified Light" nefungoval v dobe,kedy som si rozdeloval talenty ,podla informácii na Valhalla fore už vraj ide. Rovnako "Blessed Life" by bola skvelá pomôcka v PvP .

Tento môj "výtvor" som venoval Lostrys ,kedže si chcela prečítat nejaké názory na Holy paladina,preto som písal v rode druhej osoby .
Tým,ktorí sa dohrýzli až sem,chcem vyjadrit svoj údiv a poklonu Laughing cheers

Broxymo
Wtfskillhordesmashermegaspammer
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 599
Registration date : 14.04.2008

Návrat hore Goto down

Paladin, jak na nej Empty Re: Paladin, jak na nej

Odoslať  Lostrys Pi 19 december 2008 - 17:37

OOOooo...nemám slov a bylo to hlavně pro mě Embarassed Opravdu moc děkuju...doufám, že ti to nesebralo půlku života... Very Happy Myslím, že mi to v budoucnu určitě pomůže, jestli se rozhodnu být holy paladin...takových to článků se nenajde mnoho (nebo v angličtině - a kdo by se tim prokousával), takže ti já (možná i někdo jiný) ještě jednou děkujeme... I love you
Lostrys
Lostrys
Drtič
Drtič

Počet príspevkov : 168
Age : 39
Registration date : 14.12.2008

Návrat hore Goto down

Paladin, jak na nej Empty Re: Paladin, jak na nej

Odoslať  Cyberia Ut 30 december 2008 - 23:53

tak po precteni tohoto clanku si asi-ZASE vytvorim dalsiho alta...Very Happy uz asi 6. celkem, ale pravidelne je mazu:(Very Happy Very Happy

Cyberia
Zvedavý nováčik
Zvedavý nováčik

Počet príspevkov : 30
Registration date : 29.11.2008

Návrat hore Goto down

Paladin, jak na nej Empty Re: Paladin, jak na nej

Odoslať  Domino St 31 december 2008 - 2:02

Broxy eště bys mohl napsat o tom tvojem mixu Very Happy Holy pala se seal of command a mercilles gladiator swordem Very Happy tu bude nuke Very Happy (holy shock + seal of command + melee + judgement of command na target ve stunu) a když jeste zapneš křídla, ja taky (seal of command + melee + crusader strike + judgement na target ve stunu) Very Happy:D:D ja to vidim na Instant kill, zvlast když aspon neco z toho critne a budou dobře udělane makra :-X
Domino
Domino
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1096
Age : 31
Registration date : 11.04.2008

Návrat hore Goto down

Paladin, jak na nej Empty Re: Paladin, jak na nej

Odoslať  Sisa St 31 december 2008 - 13:07

No tak presne tomuhle se rika Shockadin ne?
Sisa
Sisa
Forum killer
Forum killer

Počet príspevkov : 432
Age : 32
Registration date : 04.05.2008

Návrat hore Goto down

Paladin, jak na nej Empty Re: Paladin, jak na nej

Odoslať  Domino St 31 december 2008 - 13:49

myslím, že ne. Shockadin sice jede Holy talenty (jen po Holy SHock) a Retri talenty (kvuli Sanctity auře, která je mimochodem ve WoLK odstraněna :-X nevim co budou Shockadinove dělat...) ale mají one-hand (na spell dmg než spell healing) a né Two Handku.
Domino
Domino
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1096
Age : 31
Registration date : 11.04.2008

Návrat hore Goto down

Paladin, jak na nej Empty Re: Paladin, jak na nej

Odoslať  Broxymo St 31 december 2008 - 13:55

Presne tak (shockadin) . Je vybavený tak ako ja,štandardne, jednoručným merc. kladivom (s dôrazom na spell dmg,nie na +heal) a štítom ,z ktorého čerpá dalšie artribúty a ochranu pred útočníkmi na blízko.

Obojručnú zbraň ešte nemám,zatial to bolo celkom biedne oproti Seal of Rigteousses . Ak sa k tomu vôbec dostanem,podám info Wink

Broxymo
Wtfskillhordesmashermegaspammer
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 599
Registration date : 14.04.2008

Návrat hore Goto down

Paladin, jak na nej Empty Re: Paladin, jak na nej

Odoslať  Flora Pi 23 január 2009 - 2:47

Ahoj...mam je takovou radu...
Kdyby se vám někomu stalo, to co mě, že na mě celý raid křičel "Dej mi Blessing of Salvation!!!" a já z hrůzou zjistil, že ho prostě nemám...affraid
Prej že to není možný..."Každej Pala má BoS.."...No
Tak věřte, že ne všichni trenéři ve WoW ho učí...proto, kdo z vás ho na lvlu 26 (Greater BoS je od lvlu 60) neumí (je mezi Protection Spellama),
vydejte se jako já na Azuremyst Isle (ostrov na kterém leží Exodar) do vesničky Azure Watch, kde vás to trenérka Tullas naučí... jocolor
Flora
Flora
Drtič
Drtič

Počet príspevkov : 178
Age : 40
Registration date : 08.10.2008

Návrat hore Goto down

Paladin, jak na nej Empty Re: Paladin, jak na nej

Odoslať  Krabat Pi 23 január 2009 - 18:55

Zajímavé,

budu se muset kuknout, jestli ho Krabat vůbec má Smile, ale domnívám se že ano. (ale jeden nikdy neví.)

Krabat
Krabat
Krabat
Wtfskillhordesmashermegaspammer
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 825
Age : 52
Location : quilendar@email.cz
Registration date : 09.04.2008

Návrat hore Goto down

Paladin, jak na nej Empty Re: Paladin, jak na nej

Odoslať  Krabat Pi 23 január 2009 - 18:57

nemohl by někdo zkušenější, ten kdo má delší dobu tankadina napsat, jak udržet agro, když příšerka, nebo boss jen castí a nemlátí do vás?

Je pravda, že mám 1H meč na prd, takže dmg si agro neudržím.

Díky Krabat king
Krabat
Krabat
Wtfskillhordesmashermegaspammer
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 825
Age : 52
Location : quilendar@email.cz
Registration date : 09.04.2008

Návrat hore Goto down

Paladin, jak na nej Empty Re: Paladin, jak na nej

Odoslať  Domino So 24 január 2009 - 18:42

krabe všecko to tam napsané máš, včetně toho, že palach nedrží agro pomocí melee dmg ale spell dmg. tedy retri aura, seal of vengeance/righteousnes, judgementy, holy shield, consecration atd atd atd.
a casticiho bose udržíš stejne jak mlaticiho (vyjma arana, ten se tankovat neda)


Naposledy upravil Domino dňa So 21 marec 2009 - 11:20, celkom upravené 1 krát.
Domino
Domino
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1096
Age : 31
Registration date : 11.04.2008

Návrat hore Goto down

Paladin, jak na nej Empty Re: Paladin, jak na nej

Odoslať  Calan So 24 január 2009 - 21:32

jj Domino ma pravdu musis si ho udrzet spellama + nejakej ten dmg
Calan
Calan
Tvrdy drtič
Tvrdy drtič

Počet príspevkov : 276
Location : Přelouč %P
Registration date : 25.07.2008

Návrat hore Goto down

Paladin, jak na nej Empty Re: Paladin, jak na nej

Odoslať  Lostrys So 21 marec 2009 - 10:59

Nevíte někdo, zda jsem pochopila správně, že tankadin se teď už nemá zaměřovat na staminu a spell power, ale na staminu a strenght...?? bounce
Lostrys
Lostrys
Drtič
Drtič

Počet príspevkov : 168
Age : 39
Registration date : 14.12.2008

Návrat hore Goto down

Paladin, jak na nej Empty Re: Paladin, jak na nej

Odoslať  Calan Ne 22 marec 2009 - 20:07

Abych schrnul Retard-Nuke palacha na 3.0.9...: SoCommand + Judgement of Light + Divine Strom + Kridla = /Target dead
Very Happy
Calan
Calan
Tvrdy drtič
Tvrdy drtič

Počet príspevkov : 276
Location : Přelouč %P
Registration date : 25.07.2008

Návrat hore Goto down

Paladin, jak na nej Empty Re: Paladin, jak na nej

Odoslať  Broxymo Ne 22 marec 2009 - 21:28

A kde máš v perdeli Crusader Strike ? Suspect

Broxymo
Wtfskillhordesmashermegaspammer
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 599
Registration date : 14.04.2008

Návrat hore Goto down

Paladin, jak na nej Empty Re: Paladin, jak na nej

Odoslať  Savior Po 23 marec 2009 - 11:07

len mi preboha nevravte ze na retri potrebejute na 3,0,9 manual. DPS random macro a heal, celkovo 2 tlacidla.
Savior
Savior
Forum killer
Forum killer

Počet príspevkov : 455
Age : 35
Registration date : 12.04.2008

Návrat hore Goto down

Paladin, jak na nej Empty Re: Paladin, jak na nej

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.