Crusaders of Stromgarde
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Resto druid v PVP

2 posters

Goto down

Resto druid v PVP Empty Resto druid v PVP

Odoslať  Anonymný Po 19 január 2009 - 19:49

Z nudy v práci jsem se rozhodl založit nový topic na základě vlastních zkušeností, tedy resto druid v PVP Shocked Třeba to i nějakým nováčkům pomůže.

Kdo si zvolíte roli resto druida v PVP musíte si uvědomit, že nejspíš končí veškerá akce a zábava. RD má obrovské výhody, instant healy, beast formy, může mít nejvíce resilience ze všech povolání...pro většinu z Vás je RD jen overpower lama. No možná to tak je, možná ne. Má ale jednu velkou nevýhodu, nedává téměř žádnej dmg, resp. dává dmg, ale stojí ho hodně many a výsledek téměř směšný tudíž v PVP ho nejčastěji uvidíte utíkat čemuž se většina lidí směje a považuje to za lamárnu, ale RD prostě nemá na výběr, není stavěný na efektivní boj. Buď obrana a útěk nebo smrt.

Eqip: U resto druida je více než u jiných povolání znát každý dobrý item navíc. Pokud chcete udělat krapet díru do světa a potrápit pár lidí v BG nebo v arenách začněte S komplet Mericiless eqipem. Ten už není tak těžko k sehnání jako dříve BG se chodí poměrně často a honory nejdou nejpomaleji. Nezapomeňte na merciless zbraň a off hand, kdo říká že je skoro stejná jako "ta mejska" z prince hluboce se mýlí (taky jsem si to myslel santa ). Guardian pásek a vindi boty jsou samozřejmostí (1700 rating na guardian boty není ze začátku žádná sranda tudíž vindy postačí). Wristy klidně vindy nebo guardian podle vás já osobně šel hned do guardian rating jsem na to sehrál snadno a rychle. Idol, jaký idol je asi nejlepší pro RD...kupodivu si nemyslím že to je právě PVP idol který se kupuje za arena pointy, daleko lepší je http://www.wowhead.com/?item=33510 . Stojí pár badgů a aktivuje se prakticky každým moonfirem který dáte. Pokud chcete být jo šibalský spouštějte ho moonfirem rank 1, stojí pouze 20 many a dostanete 140 spell power na pár vteřin a to se sakra vyplatí. Další idol který jsem vyměnil za ten předchozí je http://www.wowhead.com/?item=27886 . Padá v Shadow labyrintu, komu nic neříkaj čísla v něm uvedená tak je přiblížím. Bez tohoto idolu jsem dával 225 jedním lifebloomem, s ním dávám za 237.

Gemy a enchanty: Viděl jsem spoustu možných i nemožných resto druidů s různě rozvrženými gemy a enchanty osobně se mi osvědčilo toto. Do červených gemů 18 healing (rare verze) popřípade 22 healing (epic verze), do žlutých gemů (a tady se názory liší) máte na výběr +8 resi (popř. 10 resi) nebo 9 healing a 4 intelekt. Myslím si že dokud nemáte full brutaly dal bych raději přednost 9 healing a 4 intelekt. Resilience budete mít už tak hodně a healing a mana navíc se hodí více ze začátku. Meta gem doporučuju na 26 healing a enchant na head na 35 healing a 7 mana per 5 sec. (pokud máte málo HP (pod 10K) raději bych zvolil enchant +18 stamina a 20 resilience), ale je to spíše individuální rozhodnutí. Na vše ostatní naperte healing kromě bot tam jsem zvolil 12 stamina (ještě vypadá lákavě stamina plus zrychlení chůze) a na chest doporučuji sehnat si 15 resi enchant, je asi nejlepší.

Talenty: Opět existuje hodně talent buildů. Nebudu zde zmiňovat Restokina neboť je to spíše talent build pro full brutal RD, tam už si něco tak riskantního můžete dovolit. rozdělení mám následovní 7/11/43. V balance talentech se jedná o full nature grasp a control of nature kde mám 2 body ze 3. Slouží k tomu, že protivník vám neruší cast cyclonu a kořenů. ve feral talentech se jedná hlavně o defensivní a stun talenty. 5 bodů ve feral agression (hodí se na jakýkoliv melee útočícího protivníka (snižuje attack power)), dále 2 talenty na vylepšení Bash, Thick hide kdy máte +10 % armoru v medvědovi a to vše samozřejmě kvůli Feral Charge. Skvělá další věc navíc jak přerušit a zabránit castění protivníku (platí samozřejmě i pro healy). Resto strom už je víceméně individuální, bez čeho by se ale RD neměl obejít v PVP je podle mě Natural shapshifter (snížení ceny many přeměn do beast forem), dále nature swiftness a swiftment.

Areny: Největší zkušenosti mám s 2vs2 arenami tam také se ukáže RD největší potenciál. Bohužel nezáleží na výhře ani tak na Vás jako na vašem parťákovi. Tím by měl nejlépe být Hunter nebo Warrior. Hunter dává slušný DMG, jeho pet efektivně zpomaluje castění protivníka a co je nejdůležitější disponuje viper stingem (vysává manu). Pokud narazíte na protivníka kterýho nezvládnete dát s hunterem, dokážete to s Warriorem. Jeho mortal strike nemá konkurenci, snižuje heal o 50% a jeho dmg nedokáže o přiměřeném eqipu samozřejmě žádnej class donekonečna uhealovat. Snažte se držet mimo boj, vyhýbat se co nejvíce obdržení dmge, pokud protivník je na tom už špatně, pomáhejte takticky warrovi nebo hunterovi v medvědoj a to Feral charge, bashem a i cyclonem. S tím cyclonem opatrně nejsem moc jeho zastánce tudíž ho používám za arenu minimálně, někdy i vůbec. Hlavně warra si držte všemi prostředky od těla k tomu vám slouží právě nature grasp, někdy může zachránit život. Doporučuju mít v arena teamu Warriora i huntera a měnit spoluhráře podle toho co chotí za nepřátelé.

Nepřítel: Ano ani resto druid není nesmrtelný, má prakticky jen dva důstojné nepřátelé...Huntera a Warriora. Warriora kvůli již zméněnému viper stingu. Hunter je perfektní kladivo na Resto druida, i pokud má výrazně horší eqip. Od Huntera doporučuju držet se dál a konflikt s ním nezačínat skončí to z 90% vaší smrtí. Pokud jste v normální formě, jste zranitelný viper stingem, plus na sobě máte přilepeného peta, tudíž silnější heal nemáte šanci vycastit, hunter vás může obdarovat silence shotem plus viper stingem to je největší sviňárna když to schytáte obojí najednou:D Doporučuju na sobě držet abolish poison jak jen to jde a pokud už viper sting dostanete změňte raději formu do medvěda (pokud jste dobrodruzi, pokud másla tak kočků a utéct rendeer ), to jde udělat i když na sobě máte silence. Ale ani v beast formě na tom nejste zrovna nad věcí, hunter si s Beastem dokáže slušně poradit. Další nepřítel před kterým byste se měli mít napozoru je Shadow priest, spíš jen jeden jeho spell...mana burn. V areně na něm mejte stále target a sledujte co castí. jakmile mana burn dejte okamžitě medvěda než to docastí, jeho to nasere a operace se nezdaří. Další nuke povolání tu nemá ani cenu zmiňovat to je nejspíš samozřejmostí že když to WF shamanovi dobře procne nepomůžou vám ani všechni instant healy najednou, totéž retry pala. Pozor také na arenu kde je protivník Mág, v takovém případě nic necastěte a snažte se vydržet pouze s instant healama, jinak dostanete counter spell plus silence a na 8 sekund jste absolutně mimo hru, za tu dobu Vás mág dá hned několikrát

bounce

Hrát za resto druida není vždycky jen sranda, musíte hodně sledovat svoje okolí, vědět kdo kde je a nespouštět parťáka z očí. pokud tohle všechno zvládnete přinese to své ovoce v podobě brutalů a krásného ratingu a také samozřejmě nadávek od lidí, které jste obrali, protože jste jen buglej lifebloom spam. Wowko z 90% bylo a vždy bude jen o eqipu, který máte na sobě, zbytek je skill ale i s těma 10% se daj udělat zázraky a i noob jako já s merciless warrem oškubou full brutal classy king Nemůžu po Vás chtít abyste měli rádi resto druidi, sám bych se nechtěl v areně potkat, kor elity jako je Scorp. Ale za Resto druidy hrajou taky jen lidi stejně jako vy cheers

Pokud má někdo nějaké dotazy může se ptát buď tady, nebo main Shadow, popřípadě alt Wraithy

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Resto druid v PVP Empty Re: Resto druid v PVP

Odoslať  Broxymo Po 19 január 2009 - 20:15

Ďakujem Shadow :-) Mohol by si ma oboznámiť aj s tvojím spôsobom hrania a vnímania balance druida , prosím ?

Broxymo
Wtfskillhordesmashermegaspammer
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 599
Registration date : 14.04.2008

Návrat hore Goto down

Resto druid v PVP Empty Re: Resto druid v PVP

Odoslať  Anonymný Po 19 január 2009 - 23:35

Balance je hodně dobrej a teď už se vidí jen zřídka a kor v pvp. Za balance jsem hrál přes rok a expil a musím říct že zábava:D Navíc vypadáte jak sova:D A často jsem byl s boomkinem první v uděleným dmg za BGčko. Na boomkina každej zapomněl, většina zná jen resťáky nebo feraly. S brutal gladiátorama je Balance smrtící mašinka:D

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Resto druid v PVP Empty Re: Resto druid v PVP

Odoslať  Anonymný Po 19 január 2009 - 23:52

Ten pocit, kdy ti vsichni nadavaji ze jsi lama a jen utikas ten znam jeste z Deffenderu kde mam porad sveho 2/5 brutal resto druid... je fakt ze jako dmg stoji restak za ho*no ( sprominutim ) ale to se nijak jinak rict ani neda..

Battlegroundy:

S resto druidem se staci domluvit s teamem aby jste chodili spolu a vystojte vzadu at to jinsi davaji.. stejne za to mate taky honory.. a jenom davate na kazdeho lifebloom. a kdyz vam team zemre.. staci nahodit travel formu a sup rychle k respawnu aliku a je zase vyhrano :-D

Areny:

dobre taktiky atd.. jsou na

kód:
www.arenajunkies.com

kde jsou taktiky na ruzne kombinace atd.. v Arenach sem si resto druida nemohl vynachvalit, jelikoz jsem mel paradniho warriora, sice taky s 2/5 brutalem ale davali jsme si i full brutali.. je to hlavne o te sehranosti a i z vetsi casti o equipu.. treba kdyz jsem byl u uzkych tak dal fear.. pekne jsem se vyhealoval atd.. u resto druida je ale naprd, ze neni moc staveny na dlouho fighty (boje) ... je to spis takovym stylem "padni nebo nehraju" Very Happy
a dve roguny .. zadny problem.. beara a war vsechno zaridi Very Happy

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Resto druid v PVP Empty Re: Resto druid v PVP

Odoslať  Broxymo Ut 20 január 2009 - 17:59

Kalamitka napísal: u resto druida je ale naprd, ze neni moc staveny na dlouho fighty (boje) ... je to spis takovym stylem "padni nebo nehraju" Very Happy

Kalamitka, asi máš pravdu,ale ak by si skúsil/a hrať za holy paladina v teame 2vs2 spolu s retri paladinom, velmi skoro by si prišla na to,že resto spolu s innervante vydrží liečit viacej ako paladin . Smile Sám som si to odskúšal v arénach (ale nepopieram,že to môže byť aj výbavou,žiadnu hviezdnu nevlastním).

Broxymo
Wtfskillhordesmashermegaspammer
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 599
Registration date : 14.04.2008

Návrat hore Goto down

Resto druid v PVP Empty Re: Resto druid v PVP

Odoslať  Anonymný St 28 január 2009 - 18:58

Nemůžu souhlasit s tím že resto druid není na dlouhý fighty. Je to spíš o tom koho potkáš když jde resto a war a potkáte resto a warra tak ten souboj může být skoro nekonečnej pak už to jen rozsoudí kdo má lepší eqip. A že šlo kolikrát o drsný areny kde jsem nahealoval za jednu arenu 350k. Musíš si taky dobře rozvrhnout pití do areny bez něj už se to taky nedá. holy pala sice nemá instant healy ale zase má bubliny, hodně slušnej armor počítám tak možná pětkrát větší než resto druid a to je taky dost velké plus. Sice máme bear formu ale v té se healovat nedá. A porovnávat můžeš pouze classy o stejném eqipu jinak porovnáváš hrušky a švestky.

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Resto druid v PVP Empty Re: Resto druid v PVP

Odoslať  Savior St 28 január 2009 - 21:34

ja zase nesuhlasim ze balance je na PVE.

Balance je skvely boost raidu, takze tak jeden do raidu, hoci je fakt ze WotLK mu dostpolepsil, rozhodne to nie je kandidat naprve miesto v tabulkach.

Kto by to cakal ok niekoho s combat ressom ? Very Happy

BTW: aj tak sa lepsie expi feral Smile
Savior
Savior
Forum killer
Forum killer

Počet príspevkov : 455
Age : 35
Registration date : 12.04.2008

Návrat hore Goto down

Resto druid v PVP Empty Re: Resto druid v PVP

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.