Crusaders of Stromgarde
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+

+25
Broxymo
Sisa
opo
Domino
Avatar Nightshadow
naaru
Amaranth
Krabat
Stitonos
Xside
Abbys
Thror
Flora
Kaeldan
Dratekk
Olaw
Ghotrek
Lostrys
Mawerick
Betelgeuze
Tea
Abracadaver
Arag
Garsia
Port
29 posters

Strana 11 z 21 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next

Goto down

Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+ - Stránka 11 Empty Re: Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+

Odoslať  Anonymný Pi 19 november 2010 - 23:35

A co by mě mělo zajímat? Jak si tady vylejváš srdce a vypisuješ tady romány? Zajímá mě jen to, že člověk kterej mě ani nezná tak tu ze mě děla debila!

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+ - Stránka 11 Empty Re: Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+

Odoslať  Domino Pi 19 november 2010 - 23:48

Livirin heleď vůbec tě neznám, ale svými posledními dvěma příspěvky jsi ze sebe udělal debila. Jako sorry, ale tady je jedno jestli tě někdo zná/nezná. On Port v te svoji slohovce nepopisoval tvé duševní rozpoložení, ale určité principy, kterými se řídí.
Domino
Domino
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1096
Age : 31
Registration date : 11.04.2008

Návrat hore Goto down

Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+ - Stránka 11 Empty Re: Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+

Odoslať  Tea Pi 19 november 2010 - 23:57

Eh, Livirin, tebe asi vôbec nejde o raidovanie, ale jednoducho a jasne sa chceš iba hádať.... Pritom logických a reálnych argumentov prečo sa stalo tak, ako sa stalo, si tu dostal podľa mňa viac ako dosť. Tak mi prosím ťa vysvetli, o čo ti vlastne ide. Navyše, hádaš sa tu ty, ale nevidím ani slovo od skutočne dotknutých ľudí, Kotyho a Koniho.
Tea
Tea
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1332
Registration date : 16.03.2008

Návrat hore Goto down

Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+ - Stránka 11 Empty Re: Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+

Odoslať  Anonymný So 20 november 2010 - 0:11

Domino napísal: Livirin heleď vůbec tě neznám, ale svými posledními dvěma příspěvky jsi ze sebe udělal debila. Jako sorry, ale tady je jedno jestli tě někdo zná/nezná. On Port v te svoji slohovce nepopisoval tvé duševní rozpoložení, ale určité principy, kterými se řídí.

Ty kamarade zalez. Ty se ukážeš ve hře 1x za rok a to můžem bejt rádi.


Tea napísal:Eh, Livirin, tebe asi vôbec nejde o raidovanie, ale jednoducho a jasne sa chceš iba hádať.... Pritom logických a reálnych argumentov prečo sa stalo tak, ako sa stalo, si tu dostal podľa mňa viac ako dosť. Tak mi prosím ťa vysvetli, o čo ti vlastne ide. Navyše, hádaš sa tu ty, ale nevidím ani slovo od skutočne dotknutých ľudí, Kotyho a Koniho.

Co se týče tohoto, čekal jsem kdy se ozveš. Nejde mi o to se hádat, ale o to že lidi zrušili své treninky, zápasy, udělají si čas, že s tim počítají. Lognou se a potom jim řeknou "hej počuvaj ale ty nejdeš"
Nepříde ti že by bylo třeba fér říct to aspoň den do předu kdo jde a kdo ne? A vy tu jmenujete Kotyho bo Koniho, ale ja mluvim obrazně!

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+ - Stránka 11 Empty Re: Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+

Odoslať  Anonymný So 20 november 2010 - 0:23

Tak a ted toho mam prave dost... Puvodne jsem nemel v umyslu se k tomuto vubec vyjadrovat, ale jak vidim, byl jsem nekolikrat zminen a tak citim urcitou miru zotpovednosti za to co se tu deje...
1.) Jedina vec, a taky vec kvuli ktere to cele tady vzniklo je vcerejsi UD... Porte pro tebe: Me nejde o to ze jsem nebyl UD, ale jedine co me vcera tak vytocilo bylo to ze si mi to rekl az 5 minut pred nim... vetsinou kdyz se sel UD jsi me jako dmge nepotvrzoval v GC, tak jsem s tim pocital jako automaticky, a navic jiste vis, ze hodne lidem GC dela problemy, a tak se jim nemusi zobrazil uplna realita... jak jsem psal rekl si mi to 5 minut pred tim a to je nejvetsi problem... ja kvuli tomu zrusil zkousku v divadle a vicemene vynechal uceni do skoly, protoze proste Raid s guildou je neco co neni kazdy den... kdyby si mi to rekl treba den predem, ze me neberes, nebo budes zkouset new lidi, tak bych se podle toho dokazal zaridit... takze prosim pro priste v GC ty co jsou potvrzuj hned a ty co tam nevezmes dej hned do neprijatych aby v tom bylo jasno..

2.) Dalsi vec, a to je ta za kterou nesu velkou zodpovednost, ackoliv nechci, je ta ze se tu moji 2 (v podstate i dalsi) hodne dobry wow pratele hadaji jak ve skole a navzajem se shazuji... zamyslete se nad sebou OBA, a prestante se laskave podkopavat... jste sakra GUILDA NE?!!

Timto zadam o konecne uzavreni tohoto incidentu, aby se na toto tema uz nikdo nevyjadroval s naplni zesmesnit ci vyvolat Flame s nekym jinym...DOST PROSTE ano?

**********************************************************************************************************
KONEC
**********************************************************************************************************

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+ - Stránka 11 Empty Re: Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+

Odoslať  Tea So 20 november 2010 - 0:49

Livirin- no hurá, konečne viem, o čo tu ide. Smile Tak- za mňa a aj za Porta, je mi ľúto, že sme vám vlastne takýmto spôsobom prekazili iné aktivity. Ja sa ospravedlňujem. Akosi ma to v mojej tekvici nenapadlo. Embarassed Port sa tiež ospravedlní... ( Twisted Evil ) Skúsime s tým GC niečo poriešiť, aj keď počty ľudí a snaha o celkovú vyrovnanosť party nám to potvrdzovanie budú asi dosť sťažovať... No, skúsime to, v záujme aby už k takejto situácii nedošlo.

Koty- máš u mňa rešpekt Smile Som rada za to, čo si napísal, a je mi ľúto za to, čo sa stalo. Ako som už písala, neuvedomila som si, že to mohlo niekomu takto skrížiť plány.

A áno, už budem čušať. silent
Tea
Tea
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1332
Registration date : 16.03.2008

Návrat hore Goto down

Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+ - Stránka 11 Empty Re: Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+

Odoslať  Domino So 20 november 2010 - 0:55

Livirin napísal:
Domino napísal: Livirin heleď vůbec tě neznám, ale svými posledními dvěma příspěvky jsi ze sebe udělal debila. Jako sorry, ale tady je jedno jestli tě někdo zná/nezná. On Port v te svoji slohovce nepopisoval tvé duševní rozpoložení, ale určité principy, kterými se řídí.

Ty kamarade zalez. Ty se ukážeš ve hře 1x za rok a to můžem bejt rádi.
2 měsíce nejsou rok... to zaprvé.
A ke všemu to v tehle zaležitosti nema žadnou váhu (to, jak dlouho jsem nebyl online)
Domino
Domino
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1096
Age : 31
Registration date : 11.04.2008

Návrat hore Goto down

Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+ - Stránka 11 Empty Re: Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+

Odoslať  Anonymný So 20 november 2010 - 0:57

Domino napísal:
Livirin napísal:
Domino napísal: Livirin heleď vůbec tě neznám, ale svými posledními dvěma příspěvky jsi ze sebe udělal debila. Jako sorry, ale tady je jedno jestli tě někdo zná/nezná. On Port v te svoji slohovce nepopisoval tvé duševní rozpoložení, ale určité principy, kterými se řídí.

Ty kamarade zalez. Ty se ukážeš ve hře 1x za rok a to můžem bejt rádi.
2 měsíce nejsou rok... to zaprvé.
A ke všemu to v tehle zaležitosti nema žadnou váhu (to, jak dlouho jsem nebyl online)

NEbudu se vyjadřovat.. Diskuse na toto tema skončíla.

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+ - Stránka 11 Empty Re: Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+

Odoslať  Port So 20 november 2010 - 1:07

nuz za to, ze som vyberal ludi hodinu pred raidom sa ospravedlnujem, ale skor som sa k tomu nedostal.
Port
Port
Admin
Admin

Počet príspevkov : 1994
Age : 40
Location : Zvolen-Nitra
Registration date : 17.03.2008

Návrat hore Goto down

Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+ - Stránka 11 Empty Re: Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+

Odoslať  Stitonos So 20 november 2010 - 1:29

Tak jsem rád, že se to objasnilo Smile

Teď ještě naučit lidi, aby se psali do GC nebo zde na fórum dostatečně v předstihu, aby mohl leader akce alespoň 24 hodin před samotnou akcí rozhodnout, koho vezme a koho ne a dal to ideálně vědět i sem na fórum. Bohužel s tím bude ale asi muset přijít i postih za to, když dotyčný schválený na akci nedorazí, protože to může celou akci ohrozit, když ostatní nebudou on-line, protože budou vědět, že se s nimi nepočítá.

Uvítám konstruktivní připomínky tohoto návrhu Smile
Stitonos
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1917
Registration date : 30.07.2008

Návrat hore Goto down

Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+ - Stránka 11 Empty Re: Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+

Odoslať  Gyugyu So 20 november 2010 - 1:31

DKP down! Very Happy
Gyugyu
Gyugyu
Ucho
Ucho

Počet príspevkov : 28
Registration date : 25.10.2008

Návrat hore Goto down

Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+ - Stránka 11 Empty Re: Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+

Odoslať  Avatar Nightshadow So 20 november 2010 - 4:23

to az tak chces ist s DKP do minusu? Very Happy
Avatar Nightshadow
Avatar Nightshadow
Wtfskillhordesmashermegaspammer
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 639
Age : 34
Registration date : 07.12.2009

Návrat hore Goto down

Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+ - Stránka 11 Empty Re: Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+

Odoslať  Kaeldan So 20 november 2010 - 12:43

k tomu "flamu" nebo co to bylo se vyjadřovat nebudu Smile ale možná by bylo vhodné co se organizace týče začít hledat jiné prostředky než GC, protože ten je opravdu nespolehlivý...na jiných serverech, v jiných gildách a na ofiku jsem se setkal většinou s různou formou webových raid plannerů, dalo se v nich organizovat i přidělování DKP a podobně...a především byly spolehlivé...třeba by se na netu dala najít podobná prohlížečová aplikace, kde si gilda může zřídit account, do Plánovaných akcí se dá odkaz a je to...samozřejmě tis just suggestion, nikde sem to negooglil a podobně a věřím, že Port i Tea mají s rozjížděním guild PvE dost problémů a ztraceného času i tak, ale kdyby měl někdo náladu, zkuste se po tom podívat

add) zas chápu, že ta organizace by měla být co nejjednodušší a přístupná snadno co nejširšímu spektru guilďáků, raid planner ale obvykle vyžaduje nějakou registraci
Kaeldan
Kaeldan
Závislák
Závislák

Počet príspevkov : 393
Age : 34
Registration date : 24.07.2009

Návrat hore Goto down

Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+ - Stránka 11 Empty Re: Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+

Odoslať  Stitonos Ne 21 november 2010 - 10:36

Včera jsme na Sammaelův návrh zašli Naxx 10 man v 8 lidech na achi a pro výbavu jeho přítelkyně. Získala asi 6 itemů, takže cíl byl splněn. Achi za zabití v 8 lidech fungují. Maexxna nefunguje a po zabití tanečníka spadl server, takže jsme nemohli dál. Koně fungují, truhla se objeví i s lootem.

Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+ - Stránka 11 Wowscrnshot112010234836.th


Achi za zabití draka s frost resistama pod 100 nefunguje a čas na achi u Patchwerka se zřejmě počítá od přiblížení se k němu, samotný boj totiž trval pod 3 minuty (viz screen) a přesto jsme achi nedostali.

Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+ - Stránka 11 Wowscrnshot112010225439.th


K bossovi za Gluthem se nedá dostat a u Glutha jsem tankoval s 10 tickama, čili 100% redukce healu lol! DMG byla ale výborná a tak jsme ho stihli dát než mě umlátil.

Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+ - Stránka 11 Wowscrnshot112010232303.th


Celý Naxx jsme tedy prošli s jedním tankem a dvěma healy, akorát u Glutha ressnul Scaryz na heal a tankoval kostry.

Stitonos
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1917
Registration date : 30.07.2008

Návrat hore Goto down

Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+ - Stránka 11 Empty Re: Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+

Odoslať  Port Po 22 november 2010 - 9:24

CG k peknemu naxxu.

Este sa vratim k tomu planovaniu raidov. Tu je prave velky problem, ze dlhodobo dopredu sa zapisuju vecsinou ludia, co chodia stale. Tych par zaujemcov, co si mozu planovat cas max. den dopredu. A prave to su ludia, ktorych by som chcel bravat, ak sa mame dopracovat k vcecsiemu poctu pveckarov. Preto som tiez nepotvrdzoval ludi dlhodobo dopredu. Viem ze to nieje fer, ale inu cestu nevidim. A ked tam 3 dni pred raidom vidim zapisanych 4 magov, tak je mi jasne, ze ak budem mat na vyber, dvaja z nich nepojdu. Ak ma byt raid vyvazeny a aspon raz za cas sa tam ma dostat aj niekto iny ako stala parta.

Tie web planovace byvaju bud so zlozitou registraciou, alebo to taha data z armory, cize pre nas nepouzitelne. Ak by ale niekto nasiel nieco schopne, tak sa na to mozeme kuknut. Dakedy sme planovali tuna cez forum, ale po case mi z toho uz zacinalo hrabat, stracal som prehlad a casto som prehliadol nejaky ten post.

Ja sa najviac bojim, ze ked zacnem natvrdo potvrzdobat ludi velmi skoro dopredu, tak sa nam stane to, ze neprijde par ludi a uz to nezlozime, lebo hraci ktorych nepotvrdim proste nebudu online. Aj take sme tu uz mali.
Port
Port
Admin
Admin

Počet príspevkov : 1994
Age : 40
Location : Zvolen-Nitra
Registration date : 17.03.2008

Návrat hore Goto down

Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+ - Stránka 11 Empty Re: Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+

Odoslať  Anonymný Po 22 november 2010 - 17:07

Port napísal:Ja sa najviac bojim, ze ked zacnem natvrdo potvrzdobat ludi velmi skoro dopredu, tak sa nam stane to, ze neprijde par ludi a uz to nezlozime, lebo hraci ktorych nepotvrdim proste nebudu online. Aj take sme tu uz mali.

No, tak toho bych se nebal, pokut se zavedou nejake ty tresty za toto, ze clovek neprijde i kdyz je nahlaseny a nebude nijak omluveny..
Kazdy ma snad telefon a kdyz vi ze mu vypadnul intrenet a zitra se jde Ud a nestihne to opravit, tak ti brnkne a stihnes domluvit nekoho jinyho.... Horsi to bude, kdyz se nekomu pocitac podela tesne pred UD, (ale i to se muze stat) tak snad jeden clovek v guilde bude navic co by sel :-) a pochybuju o tom, ze se takovychto najde treba 5 najednou Very Happy ...

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+ - Stránka 11 Empty Re: Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+

Odoslať  Kaeldan Po 22 november 2010 - 20:02

Stačilo by prostě například potvrzovat závazně lidi 24/48 hodin dopředu...pokud do GC dáváte akce dejme tomu 5-7 dní dopředu(což cca dáváte, že?), bude tam 3-5 dní aby se lidi zapsali(což je dostatečný prostor) po uplynutí těch několika dnů z nich Port/raid leader vybere lidi, kteří tento týden půjdou(protože mají eq, protože minulý týden nebyli, whatever...to je na vás) a pak je těch 24/48 hodin čas, kdy si lidé můžou prohlídnout, jestli byli/nebyli vybráni(což je opět dostatečný prostor)...a kdo byl vybrán a nedostavil se bez omluvy, dostane například xxx dkp down a příště se alespoň omluví, pokud nebude moct jít -> raid leader bude vědět, že za něj má sehnat náhradu...kdo nebyl vybrán, ví o tom 1-2 dny dopředu a tudíž si může vymyslet jiný program Smile
Kaeldan
Kaeldan
Závislák
Závislák

Počet príspevkov : 393
Age : 34
Registration date : 24.07.2009

Návrat hore Goto down

Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+ - Stránka 11 Empty Re: Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+

Odoslať  Anonymný Po 22 november 2010 - 20:31

Jo presne tak jsem to myslel Very Happy

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+ - Stránka 11 Empty Re: Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+

Odoslať  Tea Po 22 november 2010 - 23:38

Je to cesta... Ale ako poznám ľudí (nemyslím nikoho konkrétneho), tak sa povedia, že za to riziko im to nestojí (spomínané xxx DKP down) a radšej sa neprihlásia a budú čakať, či sa bude alebo nebude doberať, alebo sa dajú ako maybe. Nehovorím, že sa to začne robiť, ale treba rátať aj s touto variáciou. A dúfať, že sa nám budú hlásiť 100% ľudia.
Tea
Tea
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1332
Registration date : 16.03.2008

Návrat hore Goto down

Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+ - Stránka 11 Empty Re: Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+

Odoslať  Stitonos Št 25 november 2010 - 17:46

Ano Teo, tohoto jsem si vědom. Každá věc má svoje plusy a minusy. No uvidíme dneska večer, včera Port schválil 10 lidí na UD, tak jsem zvědav, jestli přijdou všichni.

Jinak o té sankci jsem přemýšlel jako 1/4 DKP (zaokrouhleno nahoru), které by se normálně v daném raidu získaly (jen za bosse, ne za čas). Čili v UD dáváme 6 bossů, tj. 42 DKP, tj. za neomluvené nepřijití by bylo 11 DKP dolů. Pokud by se UD docházel a šel by se jen Koncil, tak 2 DKP dolů (7 / 4 = 2).

A co se sobotního UD týče, tak stále chybí dmg a heal. Tanci jsou vlastně v pohodě, protože i v UD 25 man budou potřeba jen 2 tanci (předpokládám), takže jde jen o to, aby bylo v guildě dostatek dmg. Jak už se tu ale diskutovalo, pravděpodobně to nesložíme, to by fakt museli jít všichni s guildou. To bychom to složili, protože třeba na akci proti hordě bylo 23 guilďáků a to jich plno dalších bylo on-line a neúčastnilo se.
Stitonos
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1917
Registration date : 30.07.2008

Návrat hore Goto down

Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+ - Stránka 11 Empty Re: Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+

Odoslať  Kaeldan Po 6 december 2010 - 16:35

no...doufám, že příští UD nám nebude takhle rapidně narušovat GM Team, zpožděný a neotestovaný update a nestabilní server Smile jelikož místo aby se UD 25 otevřel podle oznámení v 15 00, tak se v 15 30 začal nahrávat update...v 16 15 jsme se dostali do UD kde jsme se prolagovali a propadali až k Auriaye a tam jsme to zabalili...osobně já už jsem neměl vůbec chuť pokračovat, nevím jak zbytek raidu, ale po 4 hodinách online jsme díky absolutně nepříznivý situaci pro otevírání a progressování nový instance dali jen 5 bossů...wipů nebylo mnoho, ale těch pádů a lagů...nezbývá jen doufat, že až se bude otevírat ToC, nedojde znovu k podobnýmu update failu
Kaeldan
Kaeldan
Závislák
Závislák

Počet príspevkov : 393
Age : 34
Registration date : 24.07.2009

Návrat hore Goto down

Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+ - Stránka 11 Empty Re: Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+

Odoslať  Port Pi 10 december 2010 - 9:50

mno. Vcera sme skusili gildovne UD25. prakticky 23-25 ludi bolo z gildy, takze pohoda. Horsie to bolo s equipom a vykonov niektorych ludi.Ten sa musi jednoznacne zlepsit. Bol by som rad, keby Dantes chodi viac aj UD10, nech sa lepsie nauci co kde ma robit (chapem ze po prvy krat, je po prvy krat) A ties samozrejme je tvrdy nedostatok skusenych pve healerov. Mno uvidime ako sa to ukaze dalej.
Port
Port
Admin
Admin

Počet príspevkov : 1994
Age : 40
Location : Zvolen-Nitra
Registration date : 17.03.2008

Návrat hore Goto down

Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+ - Stránka 11 Empty Re: Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+

Odoslať  Abbys Pi 10 december 2010 - 15:35

Port napísal:mno. Vcera sme skusili gildovne UD25. prakticky 23-25 ludi bolo z gildy, takze pohoda. Horsie to bolo s equipom a vykonov niektorych ludi.Ten sa musi jednoznacne zlepsit. Bol by som rad, keby Dantes chodi viac aj UD10, nech sa lepsie nauci co kde ma robit (chapem ze po prvy krat, je po prvy krat) A ties samozrejme je tvrdy nedostatok skusenych pve healerov. Mno uvidime ako sa to ukaze dalej.

preto sa idem naplno venovat lockovi (ohladne toho dps)
Abbys
Abbys
Wtfskillhordesmashermegaspammer
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 503
Age : 40
Location : Zilina - DKC (Dolny Kubin City=)
Registration date : 28.03.2008

Návrat hore Goto down

Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+ - Stránka 11 Empty Re: Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+

Odoslať  Stitonos Pi 10 december 2010 - 15:42

Rýsuje se spolupráce s Mom´s group. Stále by se jelo na DKP.
Stitonos
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1917
Registration date : 30.07.2008

Návrat hore Goto down

Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+ - Stránka 11 Empty Re: Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+

Odoslať  Anonymný Pi 10 december 2010 - 16:32

To by ale musel byt znova reset? ne?

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+ - Stránka 11 Empty Re: Nase PvE raidy, alebo "po boji je kazdy general 3.+

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 11 z 21 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.