Crusaders of Stromgarde
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VoA

Goto down

VoA Empty VoA

Odoslať  Stitonos Pi 4 jún 2010 - 16:00

Protože jsme včera šli VoA a dali jsme i toho nového bosse, rozhodl jsem se sem napsat taktiku. Sice úplně amatérsky, ale snad to bude stačit, když tak mi to editněte a upravte Smile

Zadní bos hází kameny na různá místa a jednou za čas hodí pod sebe mrak. Takže je třeba se tomu vyhýbat. Kromě toho taky ze začátku na někoho něco hodí a většinou je to IK. Co jsem pozoroval, tak se jedná o ranged hráče. Na bosse stačí 1 tank a 1 heal.

Druhý boss se nachází na první křižovatce vpravo. Je na něj třeba 2 x tank a 2 heal. Od věci nejsou nature resisty (šaman, hunter, druid). tank by měl být paladin, ten tankuje 4 vzdušné elementály u lévé stěny. Druhý tank tankuje bosse na opačném konci místnosti (u pravé stěny). Dmg jde do bosse, melee dmg odbíhá vždy když boss začne kouzlit lighting novu. Kromě toho kouzlí chain lighting. Myslím po druhé nově dostane 1 elementál enrage a je ho třeba IHNED zabít. Proto se melee po nově už nevracejí k bosovi, ale jsou připraveni u elementálů jít do toho, který se začne zvětšovat. Po zabití (a většinou po další nově) se jde opět do bosse. Toto se opakuje až do konce. Se zabitím elementála se objeví nový elementál u bosse, kterého si paladin ihned taunte na sebe.
Stitonos
Stitonos
Champion of Stromgarde
Champion of Stromgarde

Počet príspevkov : 1917
Registration date : 30.07.2008

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.