Crusaders of Stromgarde
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PvP Blood

Goto down

PvP Blood Empty PvP Blood

Odoslať  Garsia So 22 január 2011 - 16:28

Nějaký tipy a triky k Blood DK do PvP Smile

Talenty:

50/0/21 - mě vyhovovali tyto, bez ghoula ale s unholy blight (dost tuležitej talent, jinak se nikdy nehealnete)

Glyphy:

Major: Death Strike, Heart Strike, Disease
Minor: Pestilence

EQ:

1) Strength vs. Armor Penetration - podle mě se vyplatí jet 100% na strength, jelikož je asi o 10% zvedlá z talentů. Nekdo zastává armor pene., takže například prosti HOLY PALACHOVI :
a) armor pene - vetsi dmg, co jde přímo do palacha to je paráda..Ale zasre trvá o dost dýl, než probijete ten "absorb štít"
b) strength - rychleji probijete absorbi ale zase mensi dmg když je nemá

- takže těžko říct!

2) Crit - dost duležitej, podle mě víc než strength - DK má hodne zvedlou crit dmg, takže bez pořádnýho critu nikoho nezabijete
3) Hit - hodí se alespon kolem 4-5%

Runeforging:

rozhodně Fallen Crusader - +15% síli na 15s

tip: je dobrý mít druhou zbran na který je -50% trvání disarm v báglu, a když jdete proti rogune, tak nahodit..až skočí disarm, zase první zbran. Mě to tak vycházelo Smile

Rotace

Tady je to těžký, to je proti každý classe jiný. Ale v zásadě jedno pravidlo 1)Ice Veins na zastavení + frost fever a 2) plague strike. ted už máte diseas:) a pak na co jsou runy, Death Strike, Heart Strik a Death Coil. Když končej nákazy, tak Pestileci:)

tip: proti někohmu, kdo umí schazovat diseasi, tak na ně furt držet Unholy Blight!!


Tak to je asi vše, využívání abilit jako Rune Tap, Hysteria, Mark of Blood, Strangulate..to je už na citu, když myslíte že jsou potřeba Smile
Garsia
Garsia
Wtfskillhordesmashermegaspammer
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 935
Age : 34
Location : Mladá Boleslav
Registration date : 08.12.2008

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.