Crusaders of Stromgarde
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sraz v Brně!

+11
Abbys
Casiopea
Garsia
Selmar
Port
Avatar Nightshadow
Kaeldan
Sisa
Vincent
Stitonos
Solana
15 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Sraz v Brně! - Stránka 3 Empty Re: Sraz v Brně!

Odoslať  Anonymný St 20 apríl 2011 - 11:39

Noo.. vite ja... Very Happy moc se omlouvam.. ale nechapu jak muze byt 14.5. tak blby datum.. Byl jsem pozvan na strejdovi 50tiny, navic jsem vazan "Smlouvou" a jedu jako zvukar..

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Sraz v Brně! - Stránka 3 Empty Re: Sraz v Brně!

Odoslať  Anonymný St 20 apríl 2011 - 11:40

Videl bych to asi na presun co vy na to? nejaky pozdejsi datum?? Neco kam budou moci prijet i ze slovenska?... jinak tam asi budete Solana, selmar a stito sami Very Happy

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Sraz v Brně! - Stránka 3 Empty Re: Sraz v Brně!

Odoslať  Selmar Pi 22 apríl 2011 - 11:09

uzasny Smile myslim ze dalsi sraz bude muset asi zorganizovat nekdo jiny Very Happy
Selmar
Selmar
Ucho
Ucho

Počet príspevkov : 4
Registration date : 29.12.2010

Návrat hore Goto down

Sraz v Brně! - Stránka 3 Empty Re: Sraz v Brně!

Odoslať  Kaeldan Pi 22 apríl 2011 - 12:49

ono je holt tezky, ze pro vetsinu studentu je brno z prahy i ze slovenska trochu z ruky, stejne tak jako slovensko z prahy, praha z brna atd atd Smile plati to vsestranne a tyhle tri lokality jsou +- nejvetsi hracskou zakladnou Smile jak jsme roztahani po obou republikach, tak se da tezko ukocirovat nejaky vetsi sraz Smile ta Praha jeste vysla a ucast byla pomerne velika, ale proste ted nejsem v situaci, kdy bych mohl sebrat karu a jet 4 hodiny do brna za v teto chvili ne zrovna levny benzin Smile bohuzel...zatim to u me vypada tak, ze se zucastnim az tradicnich Pasohlavek
Kaeldan
Kaeldan
Závislák
Závislák

Počet príspevkov : 393
Age : 34
Registration date : 24.07.2009

Návrat hore Goto down

Sraz v Brně! - Stránka 3 Empty Re: Sraz v Brně!

Odoslať  Solana St 27 apríl 2011 - 22:00

Jak to říct slušně.... No... Nepotěšili jste mě Very Happy Takže... Přestože bych ráda viděla aspoň někoho, když už ne všechny se kterými se ve hře bavím, tak ruším co jsem organizovala a říkám: S organizováním jsem skončila. Evidentně to nefunguje ani když je avízo 2 měsíce dopředu. Ráda se zúčastním nějakého jiného srazu někde jinde nebo prostě někdy jindy a s brňákama se uvidíme někdy sólo asi Very Happy
Právě teď asi jediný koho nemám chuť přizabít je Štíta a brácha... Evil or Very Mad Vrrr vy všichni ostatní Razz A styďte se!
Solana
Solana
Zvedavý nováčik
Zvedavý nováčik

Počet príspevkov : 37
Age : 34
Registration date : 17.04.2008

Návrat hore Goto down

Sraz v Brně! - Stránka 3 Empty Re: Sraz v Brně!

Odoslať  Kaeldan St 27 apríl 2011 - 22:25

ja myslim, ze sem na svou obhajobu uvedl relevantni argumenty) no jeje kdyby mi vychazelo vsechno ci bych si pral, to by bylo neco Smile
Kaeldan
Kaeldan
Závislák
Závislák

Počet príspevkov : 393
Age : 34
Registration date : 24.07.2009

Návrat hore Goto down

Sraz v Brně! - Stránka 3 Empty Re: Sraz v Brně!

Odoslať  Avatar Nightshadow St 27 apríl 2011 - 22:28

moja ucast sa uvidi podla financi
Avatar Nightshadow
Avatar Nightshadow
Wtfskillhordesmashermegaspammer
Wtfskillhordesmashermegaspammer

Počet príspevkov : 639
Age : 34
Registration date : 07.12.2009

Návrat hore Goto down

Sraz v Brně! - Stránka 3 Empty Re: Sraz v Brně!

Odoslať  Solana Pi 29 apríl 2011 - 1:00

Už se není čeho účastnit... Podle toho co mi bylo řečeno - malý zájem, malá účast - zrušeno
Solana
Solana
Zvedavý nováčik
Zvedavý nováčik

Počet príspevkov : 37
Age : 34
Registration date : 17.04.2008

Návrat hore Goto down

Sraz v Brně! - Stránka 3 Empty Re: Sraz v Brně!

Odoslať  Anonymný So 30 apríl 2011 - 20:14

Mam tu navrh noveho terminu 11.6 nebo 25.6... oboji je sobota, je to uz po maturach a ve skole se uz moc ucit nebude.. Zaroven by se to mohlo spojit s ,,oslavou mych narozenin,, (pozval bych vas na Rundu) :-)

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Sraz v Brně! - Stránka 3 Empty Re: Sraz v Brně!

Odoslať  Ysabelle Št 5 máj 2011 - 23:58

hej Koty, dobrej nápad! V sobotu v červnu se mi hodí jakýkoliv den a moc ráda bych ostatní poznala. Tak jen doufám, že to vyjde....

Ysabelle
Ucho
Ucho

Počet príspevkov : 1
Registration date : 26.07.2010

Návrat hore Goto down

Sraz v Brně! - Stránka 3 Empty Re: Sraz v Brně!

Odoslať  Anonymný Pi 6 máj 2011 - 10:58

Tak s tebou samozdrejme pocitam uz od zacatku.. Very Happy ty ses jasna...

Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

Sraz v Brně! - Stránka 3 Empty Sraz guildy v Brně

Odoslať  Casiopea Ut 4 október 2011 - 23:09

Zdravím všechny hráče snad i nehráče wow :-). Tak co jak jste se měli přes prázdniny? :-).
Nuže prázdniny skončily a tím i čas letních brigádch, dovolených, pro někoho i lásek :-).
Ale co takhle udělat už konečně ten nějaká pořádná řádný srázek nejlepe v Brně, myslím, že to není moc daleko, ale ani příliš moc blízko, a to už stojí za to:-). Takže rád přijmu Vaše odpovědi a názory na to. Tady bude víc než fajn když se k tomu nebude stavět skepticky, protože zadarmo ani to kuře nehrabe. Fantazii se meze nekladou, ale rád uslyším Vaše vyjadření a to od všech jen tak se to pak dá sesumírovat dohromady, jinak to asi nepujde každy jsme svým zpusobem vytížení ale když se chce tak vše jde to je celé.
No a pokud už máme být tak nějak guilda tak je fajn držet pohromadě :-).

Tímto hlavně apeluji na SOLANU, myslím že bude ráda když uvidí lidi z guildy :-)

Casiopea
Ucho
Ucho

Počet príspevkov : 5
Registration date : 30.03.2011

Návrat hore Goto down

Sraz v Brně! - Stránka 3 Empty Re: Sraz v Brně!

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.